Kamil Pakosz nowym menedżerem w Colliers International

0 0
Kamil Pakosz nowym menedżerem w Colliers International

Firma doradcza Colliers International powołała Kamila Pakosza na stanowisko menedżera biura regionalnego na rynek wrocławski. Kamil zastąpił na tym stanowisku Darię Dudek, która nie pracuje już w Colliers.

Nowy menedżer będzie odpowiedzialny za współpracę z obecnymi i potencjalnymi klientami rynku biurowego we Wrocławiu i okolicach. Jednocześnie będzie wspierał w procesach transakcyjnych pozostałe działy Colliers.

Czytaj też: Awanse w Colliers International

Przed dołączeniem do Colliers Kamil pracował dla Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej, gdzie był odpowiedzialny za doradztwo w zakresie planowania i realizacji inwestycji zagranicznych we Wrocławiu i okolicach. Dodatkowo koordynował program wspierania polskich przedsiębiorstw za granicą oraz aktywnie współpracował z wrocławskimi mediami, Urzędem Miasta Wrocławia oraz lokalnymi uczelniami wyższymi. Kamil jest absolwentem filologii niemieckiej na Uniwersytecie Wrocławskim.

Czytaj też: Piotr Mirowski nowym partnerem w Colliers International

- Ogromnie się cieszę, że osoba z tak dobrą znajomością rynku wrocławskiego dołączy do naszego zespołu. Wrocław jest miastem z bardzo dużym potencjałem i sądzę, że ulokowane tam biuro Colliers wkrótce może stać się jednym z najbardziej znaczących biur regionalnych. Doświadczenie Kamila w pracy z zagranicznymi inwestorami rozpoczynającymi swoją działalność w Polsce oraz znajomość procedur związanych z tym procesem jest doskonałym wsparciem dla kompleksowej obsługi naszych klientów - komentuje Monika Rajska-Wolińska, partner zarządzający Colliers International w Polsce.

- Wrocław to jedno z największych i najdynamiczniej rozwijających się miast w Polsce. Z roku na rok przyciąga coraz liczniejszą rzeszę inwestorów. Szczególnie szybko rozwija się tutaj rynek usług biznesowych oraz centrów badawczo-rozwojowych, w których pracuje już ponad dwadzieścia tysięcy specjalistów. Znane firmy takie, jak Credit Suisse, HP, IBM czy Google korzystają tu z wysoko wykwalifikowanej kadry, dobrze rozwiniętej infrastruktury miejskiej, nowoczesnych powierzchni biurowych oraz pro-biznesowej polityki lokalnych władz -  mówi Kamil Pakosz, menedżer Colliers International we Wrocławiu.

- Wrocław oferuje obecnie pół miliona metrów kwadratowych nowoczesnej powierzchni biurowej, a nowe projekty są w fazie realizacji. Obecność Colliers we Wrocławiu to odpowiedź na potrzeby inwestorów, którzy coraz częściej interesują się rynkami regionalnymi, zapewniającymi wysokie stopy zwrotu z inwestycji - dodaje Pakosz.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.