Justyna Woźniak dołącza do zespołu HR w Click Community

0 0

Justyna Woźniak dołączyła do zespołu Click Community w kwietniu br. Doświadczenie zdobyte do tej pory ma zamiar wykorzystać rozwijając dział HR.

Do obowiązków Justyny Woźniak należy rozbudowa działu HR, employer branding, dbanie o rozwój zespołu poprzez organizację szkoleń.

- Wierzymy w specjalizację, dlatego wciąż chcemy poszerzać kompetencje każdego pracownika poprzez regularne szkolenia i aktywną politykę rozwoju. Wciąż poszukuję prawdziwych talentów, zarówno z zacięciem sprzedażowym, jak i tych, którzy perfekcyjnie władają językiem social media - mówi Justyna Woźniak, HR Specialist w Click Community.

Woźniak jest skupiona na rozwijaniu potencjału zespołu i rekrutacji. Od początku jej pracy w agencji social media Click Community ilość osób zatrudnionych wzrosła o połowę. Szybki rozwój jest elementem przyjętej strategii, która obejmuje stworzenie marki parasolowej click network - zintegrowanej agencji digitalowej, a tym samym poszerzenie zespołu o kolejne osoby. Jest autorką programów premiowych i wewnętrznego programu rozwoju kompetencji.

Justyna ma 2 lata doświadczenia w branży, wcześniej pracowała jako konsultant w firmie zajmujących się doradztwem personalnym. Jej wielką pasją jest praca z ludźmi.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.