Jolanta Jańczak prezesem LPEC

6
Jolanta Jańczak prezesem LPEC Jolanta Jańczak szefową Lubelskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej. (fot.obrót.sa)
Rada nadzorcza Lubelskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej powołała Jolantę Jańczak na stanowiska prezesa. Funkcję tą obejmie 1 października.

REKLAMA


Puls HR Puls HR

Jolanta Jańczak prezesem LPEC

PODZIEL SIĘ


Autor: pt/jm

29 wrz 2016 14:16


Jolanta Jańczak, która stanie na czele LPEC, w ostatnim czasie pełniła funkcję dyrektora lubelskiego Oddziału Polskiej Grupy Energetycznej Obrót. Natomiast dotychczasowy prezes - Lech Kliza - został powołany na stanowisko wiceprezesa. Drugim wiceprezesem pozostaje Włodzimierz Wysocki.

Jolanta Jańczak urodziła się w 1953 roku. Jest absolwentką Politechniki Lubelskiej na kierunku elektrotechnika. Ukończyła również studia podyplomowe „Ekonomiczne Problemy Sektora Elektroenergetycznego” w Szkole Głównej Handlowej, „Zarządzanie zasobami ludzkimi” na Politechnice Lubelskiej oraz Master of Business Administration prowadzone przez Politechnikę Lubelską we współpracy z University of Illinois (USA). Ukończyła również wiele szkoleń i kursów z zakresu zarządzania, prawa energetycznego, prawa pracy, rynku energii, prowadzenia negocjacji handlowych itp.

W latach 1977-1981 pracowała w Zakładach Budowy Sieci Elektrycznych „Elbud”, następnie w latach 1981-2010 w Lubelskich Zakładach Energetycznych, przechodząc różne szczeble kariery, aż do – pełnionego w latach 2007-2010 – stanowiska dyrektora naczelnego.

Jak informuje spółka, celem zmian jest wzmocnienie składu zarządu w związku z realizacją nowych zadań inwestycyjnych i modernizacyjnych, a także przygotowaniem do realizacji projektów z udziałem środków europejskich w ramach perspektywy 2014-2020.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.