Property News

John Palmer nowym dyrektorem ds. inwestycji w BNP Paribas Real Estate

0 0
John Palmer nowym dyrektorem ds. inwestycji w BNP Paribas Real Estate

John Palmer objął stanowisko dyrektora ds.inwestycji i będzie odpowiedzialny za doradztwo na rzecz klientów z sektora magazynowego działających lub zamierzających działać w Europie Środkowo-Wschodniej.

John Palmer posiada ponad 18 lat doświadczenia na rynku nieruchomości komercyjnych. Przez ostatnie dwa lata John pełnił funkcję dyrektora działu wycen w BNP Paribas Real Estate w Polsce. W swojej karierze pracował na rzecz wielu firm zajmując się doradztwem inwestycyjnym, wycenami oraz konsultingiem. Zajmował dyrektorskie stanowiska w międzynarodowych firmach doradczych m.in. w CBRE.

Posiada bardzo duże doświadczenie w zakresie doradztwa na rzecz firm działających w sektorze powierzchni magazynowych. Jest członkiem Europejskiej Grupy Logistycznej działającej w ramach firmy BNP Paribas Real Estate. Jest także członkiem Królewskiego Instytutu Rzeczoznawców Majątkowych (FRICS).

- Palmer to wysokiej klasy profesjonalista, który dostarcza klientom rozwiązań maksymalizujących wartość ich przedsięwzięć. Jego doskonała wiedza na temat rynku nieruchomości komercyjnych, a rynku powierzchni magazynowych i przemysłowych w szczególności, oraz pozytywne oceny naszych klientów przekonały nas o możliwości, którą mamy: stworzenie dodatkowej specjalizacji w zakresie doradztwa na rzecz klientów z sektora powierzchni magazynowych - mówi Patrick Delcol, CEO BNP Paribas Real Estate w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.