Property News

Joerg Kreindl dyrektorem Działu Nieruchomości Magazynowych i Przemysłowych w CBRE

0 0
Joerg Kreindl dyrektorem Działu Nieruchomości Magazynowych i Przemysłowych w CBRE

Joerg Kreindl został powołany na stanowisko Dyrektora Działu Nieruchomości Magazynowych i Przemysłowych w CBRE w regionie Europy Środkowej i Wschodniej (CEE).

W ciągu ostatnich trzech lat Joerg Kreindl koordynował z biura w Warszawie prace Działu Obsługi Najemców w regionie CEE oraz nadzorował proces integrowania zespołów regionalnych. Od teraz skupi się wyłącznie na rozwoju i relokacji dużych najemców przemysłowych w regionie CEE.

Joerg Kreindl ma ponad dziesięcioletnie doświadczenie w pracy na rynku nieruchomości komercyjnych. Po krótkim okresie pracy w Dziale Obsługi Klientów Korporacyjnych w Wiedniu, przez 6 lat kierował słowackim biurem CBRE. W 2011 roku przeniósł się do Warszawy, by wzmocnić polski zespół.

- W ciągu ostatnich kilku lat Joerg Kreindl odegrał kluczową rolę w tworzeniu transgranicznej platformy agencyjnej CBRE w regionie CEE. Dalszy rozwój działu nieruchomości magazynowo-przemysłowych ma dla nas znaczenie priorytetowe. Jesteśmy przekonani, że doświadczenie i wiedza Joerga pozwolą mu umacniać naszą pozycję lidera na rynku - powiedział Andreas Ridder, prezes CBRE na Europę Środkowo-Wschodnią.

- Obsługujemy zarówno najemców, którzy poszukują powierzchni w już istniejących obiektach jak i tych, dla których przygotowujemy kompleksową usługę zapewniając powierzchnię zaprojektowaną wedle oczekiwań klienta. Moją ambicją jest, by przy wsparciu dyrektorów oraz całych zespołów w regionie, a także globalnej sieci CBRE, w błyskawicznym tempie zdobyć wiodącą pozycję na rynku - dodał Joerg Kreindl, dyrektor Działu Nieruchomości Magazynowych i Przemysłowych w CBRE na Europę Środkowo-Wschodnią.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (12)

 • Chyba piszesz o dokładnie tym samym - jartom.com/centrum-logistyczne-na-sprzedaz Faktycznie kompleks zdecydowanie robi wrażenie - ciekawe za jaką sumę pójdzie ostatecznie.
 • Jeśli tylko macie dostatecznie wysoki kapitał, to proszę bardzo - jartom.com/LINDAB-stawia-na-JARTOM-/-Nowoczesny-kompleks-magazynowy-kolo-Grojca-na-sprzedaz?utm_source=Newsletter&utm_medium=e-mail&utm_term=newsletter44&utm_campaign=na%20sprzedaz1094atytul#grojec Wiadomo - inwestycja długoterminowa, ale taka która da zyski.
 • JARTOM jest OK. Na rynku będzie się więcej działo kiedy dojdzie do uwolnienia kredytów, bo jak na razie firmy nie mają po prostu kapitału do inwestowania.

POLECAMY

 • ZMIEŃ WIDOK:

 • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
 • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
  Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
  Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
 • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.