Joannna Berger w Lewis PR

0 0
Joannna Berger w Lewis PR

Joannna Berger została acount managerem w Lewis PR - informuje firma. To drugi awans na acount managera w polskim oddziale.

Berger jest teraz odpowiedzialna za tworzenie i koordynację projektów dla klientów z branży technologicznej oraz e-commerce, m.in. Casamundo, Trusted Shops, Mozilla, Siemens PLM oraz Riverbed. Główne obszary, którymi się zajmuje to PR korporacyjny i produktowy oraz kampanie social media. Z LEWIS PR związana jest od kwietnia 2011 roku. 
 
Wcześniej pracowała w Partner of Promotion i Warwick Emanuel PR & Film. Jest absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Uniwersytetu Glamorgan, ukończyła również London School of Public Relations.  
 
W październiku 2012 r. acount mangerem został z kolei Krzysztof Chodkowski, który jest specjalistą w relacjach z mediami. Wcześniej pracował w agencjach Edelman Polska i Reputation Managers. Jest absolwentem specjalizacji PR w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego. Z Lewis PR związany jest od grudnia 2010 roku.
 
Natomiast w styczniu 2013 r. do zespołu Lewis PR dołączył też Grzegorz Miecznikowski. Grzegorz, jako new business executive, odpowiada za pozyskiwanie nowych klientów, utrzymywanie kontaktów biznesowych na terenie Polski i wspieranie działań PR. Ma ponad 5-letnie doświadczenie dziennikarskie, które zdobywał m.in. w Gazecie Wyborczej, Polsce The Times oraz portalu Gazeta.pl. PR-em i marketingiem zajmuje się od 2010 r. 

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.