Joanna Wyrębowska stanie na czele nowych zespołów w HRK

6
Joanna Wyrębowska stanie na czele nowych zespołów w HRK Fot. Facebook HRK
Leasing & financial  services oraz legal & professional services to nowe zespoły w HRK. Za ich rozwój odpowiedzialna jest Joanna Wyrębowska, dotychczas sprawująca funkcję menedżerską w Micheal Page.

REKLAMA


Puls HR Puls HR

Joanna Wyrębowska stanie na czele nowych zespołów w HRK

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

9 kwi 2015 13:12


W HRK powstały nowe, jeszcze ściślej wyspecjalizowane jednostki. Pierwsza z nich to HRK leasing & financial services - specjalizuje się w rekrutacji w obszarze leasingu, faktoringu, windykacji oraz consumer finance. Zespół prowadzi projekty zarówno dla firm budujących pozycję rynkową na polskim rynku, start-upów oraz dojrzałych, ustabilizowanych organizacji.

Druga to HRK legal & professional services - odpowiada za rekrutację dla kancelarii prawnych oraz wewnętrznych działów prawnych z sektora instytucji finansowych, FMCG, Pharma, Retail i Production. Zespół prowadzi również projekty na stanowiska eksperckie i menedżerskie w ramach usług doradczych: audytu i usług księgowych, doradztwa podatkowego, biznesowego, zarządzania ryzykiem oraz transakcji, fuzji i przejęć.

Czytaj też: Monika Błaszczyk na czele zespołu HRK SSC/BPO

Szefem nowych specjalizacji została Joanna Wyrębowska – absolwentka University of West London oraz Akademii Leona Koźmińskiego. Z branżą rekrutacyjną związana od 4 lat. Posiada doświadczenie w rekrutacji na stanowiska średniego i wyższego szczebla menedżerskiego metodą search & selection, direct search, a także executive search. Specjalizuje się w rekrutacji dla instytucji finansowych.

Do tej pory współpracowała z bankami, spółkami ubezpieczeniowymi, leasingowymi i faktoringowymi oraz z instytucjami świadczącymi usługi doradcze. Yrealizowała z sukcesem ponad 100 projektów rekrutacyjnych na stanowiska w obszarze sprzedaży, zarządzania ryzykiem, operacji, rozwoju produktów, finansów i księgowości, prawa oraz audytu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.