Joanna Szyman wiceprezesem Upper Finance

Znana w branży medycznej i ubezpieczeniowej menedżerka z początkiem listopada objęła stanowisko wiceprezes zarządu w Upper Finance Med Consulting. Będzie kierować pionem doradztwa w obszarze fuzji i przejęć oraz doradztwa strategicznego.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Joanna Szyman wiceprezesem Upper Finance

PODZIEL SIĘ


Autor: aw

9 lis 2017 12:08


Do zespołu firmy konsultingowej Upper Finance dołączyła właśnie Joanna Szyman.

- Nasze plany dalszego rozwoju są bardzo ambitne. Aby je realizować potrzebujemy wysokiej klasy ekspertów. Dołączenie do naszego zespołu Joanny Szyman istotnie wzmocniło kompetencje naszego zespołu w obszarze fuzji i przejęć, doradztwa strategicznego i restrukturyzacji. Dzięki rozszerzeniu oferty usług istotnie wzmacniamy naszą pozycję konkurencyjną - skomentowała Tatiana Piechota, prezes Upper Finance Med Consulting.

- Cieszę się, że dołączam do tak ambitnego i doświadczonego zespołu. Iwona Załuska i Tatiana Piechota już nie raz udowodniły, że potrafią sposobem myślenia o biznesie wyprzedzać rynek. Pracujemy intensywnie nie tylko nad umocnieniem pozycji w dotychczasowych segmentach aktywności, ale nad rozwinięciem oferty Grupy Upper Finance o nowy profil pozwalający na uzyskanie znacznych synergii. Szczegóły tego projektu  podamy już niebawem - powiedziała Joanna Szyman, wiceprezes zarządu w Upper Finance Med Consulting.

Joanna Szyman jest ekspertem z piętnastoletnim doświadczeniem w branży medycznej oraz ubezpieczeniowej. Od 2002 r. związana z sektorem bankowo  ubezpieczeniowym – obejmowała samodzielne i kierownicze stanowiska.

Jej doświadczenia zawodowe obejmują zarządzanie działami sprzedaży, ubezpieczeń grupowych, ubezpieczeń korporacyjnych oraz zarządzanie ryzykiem największych grup kapitałowych w Polsce. Od 2009r. związana z sektorem medycznym jako Prezes Grupy Scanmed. Odpowiedzialna za wprowadzenie spółki na rynek alternatywny GPW. W czasie obecności na giełdzie w latach 2011-2014 kapitalizacja spółki wzrosła ponad pięciokrotnie. Z sukcesem liderowała procesowi pozyskania inwestora strategicznego dla Grupy Scanmed w 2014 r. Zarządzała licznymi procesami M&A oraz procesami restrukturyzacji i integracji przejmowanych podmiotów. Doradzała jako ekspert branżowy największym funduszom private equity.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.