wnp.pl

Joanna Makowiecka-Gaca prezesem Polimeksu-Mostostalu

0 0
Joanna Makowiecka-Gaca prezesem Polimeksu-Mostostalu
Joanna Makowiecka-Gaca jest związana z Polimeksem-Mostostalem od czerwca 2013 r., gdy została wiceprezesem spółki (Fot. mat. pras.)

Joanna Makowiecka-Gaca została powołana przez radę nadzorczą Polimeksu-Mostostalu na stanowisko prezesa spółki. Od kwietnia 2015 r. była ona p.o. prezesa budowlanej firmy.

Jak podkreślił cytowany w komunikacie Marek Szczepański, przewodniczący rady nadzorczej Polimeksu, w interesie grupy i jej akcjonariuszy jest konsekwentna realizacja celów strategicznych.

Joanna Makowiecka-Gaca jest związana z Polimeksem-Mostostalem od czerwca 2013 r., gdy została wiceprezesem spółki. Na początku kwietnia 2015 r. została p.o. prezesa Polimeksu, gdy rada nadzorcza odwołała z zarządu Macieja Stańczuka.

W latach 2008-2012 była członkiem zarządu i dyrektorem pionu zarządzania kadrami Budimeksu. Wcześniej była też m.in. dyrektorem ds. HR w Telekomunikacji Polskiej oraz HR Development Manager w Japan Tabacco International Company.

Makowiecka-Gaca jest absolwentką Wyższej Szkoły Zarządzania i Marketingu w Warszawie. W 1999 r. uzyskała tytuł MBA na Uniwersytecie Warszawskim we współpracy z Staffordshire University, University of Antwerp oraz Free University of Brussels. W 2013 roku ukończyła Advanced Management Program na IESE University of Navarra.

Cały artykuł znajdziesz tutaj.

 

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.