Joanna Domańska szefem hotelu Andel's w Krakowie

0 0
Joanna Domańska szefem hotelu Andel's w Krakowie
Joanna Domańska związana jest z branżą hotelarską od początku swojej kariery zawodowej. (Fot. mat. pras.)

Joanna Domańska została dyrektorem operacyjnym Andel’s by Vienna House Cracow. Brała udział w otwarciu hotelu jako kierownik recepcji, a w tym roku zakończyła liderski program VIctor, w ramach którego ukończyła panel MBA na Modul Vienna University.

Joanna Domańska konsekwentnie budowała swoją pozycję w krakowskim, designerskim obiekcie sieci Vienna House. Zaczynała od pozycji kierownika recepcji, następnie awansowała na menedżera działu rooms, aby w lipcu tego roku objąć stanowisko operations managera.

- W 2015 r. przystępując do sieciowego programu liderskiego Victor moim marzeniem i celem było zostanie dyrektorem operacyjnym hotelu Andel’s. Nie spodziewałam się jednak, że to nastąpi tak szybko – przyznaje Joanna Domańska.

Domańska jako operations manager jest odpowiedzialna za koordynację działów operacyjnych, czyli front office, housekeeping, F&B, engineering, security. Jej zadaniem jest zapewnienie stabilnego i efektywnego funkcjonowania hotelu, jak również optymalne zarządzanie kosztami.

Joanna Domańska związana jest z branżą hotelarską od początku swojej kariery zawodowej. Zaczynała w lipcu 1997 r. jako recepcjonistka w Grand Hotel Kraków, a cztery lata później została front office supervisor w Holiday Inn Krakow City Center, gdzie następnie awansowała na assistant front office managera. W 2007 r. dołączyła do zespołu pre-openingowego w hotelu andel’s i bardzo chwali sobie pracę w austriackiej sieci hotelowej.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.