Joanna Domańska szefem hotelu Andel's w Krakowie

Joanna Domańska została dyrektorem operacyjnym Andel’s by Vienna House Cracow. Brała udział w otwarciu hotelu jako kierownik recepcji, a w tym roku zakończyła liderski program VIctor, w ramach którego ukończyła panel MBA na Modul Vienna University.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Joanna Domańska szefem hotelu Andel's w Krakowie

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

2 sie 2016 10:11


Joanna Domańska konsekwentnie budowała swoją pozycję w krakowskim, designerskim obiekcie sieci Vienna House. Zaczynała od pozycji kierownika recepcji, następnie awansowała na menedżera działu rooms, aby w lipcu tego roku objąć stanowisko operations managera.

- W 2015 r. przystępując do sieciowego programu liderskiego Victor moim marzeniem i celem było zostanie dyrektorem operacyjnym hotelu Andel’s. Nie spodziewałam się jednak, że to nastąpi tak szybko – przyznaje Joanna Domańska.

Domańska jako operations manager jest odpowiedzialna za koordynację działów operacyjnych, czyli front office, housekeeping, F&B, engineering, security. Jej zadaniem jest zapewnienie stabilnego i efektywnego funkcjonowania hotelu, jak również optymalne zarządzanie kosztami.

Joanna Domańska związana jest z branżą hotelarską od początku swojej kariery zawodowej. Zaczynała w lipcu 1997 r. jako recepcjonistka w Grand Hotel Kraków, a cztery lata później została front office supervisor w Holiday Inn Krakow City Center, gdzie następnie awansowała na assistant front office managera. W 2007 r. dołączyła do zespołu pre-openingowego w hotelu andel’s i bardzo chwali sobie pracę w austriackiej sieci hotelowej.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.