Jim Samples nowym prezesem TVN

0 0
Jim Samples nowym prezesem TVN
– Z niecierpliwością czekam na możliwość bliskiej współpracy z całym zespołem – dodał nowy prezes TVN Jim Samples. (Fot.: cartoonnetwork.wikia)

Markus Tellenbach ustępuje z funkcji szefa zarządu i dyrektora generalnego TVN. Zastępuje go Jim Samples, szef Scripps Networks International, który dotąd przewodził radzie nadzorczej TVN.

Główne zadania Jima to dalsza integracja TVN i Scripps, znalezienie nowego dyrektora generalnego oraz rozszerzenie oferty programów lifestyle.

Zmiana ma miejsce dokładnie rok po przejęciu TVN. W tym czasie spółka poprawiła wyniki oglądalności, zwiększyła udział w rynku oraz ugruntowała czołową pozycję w Polsce działając na wielu platformach, a player.pl stał się jednym z najszybciej rosnących serwisów OTT w Polsce.

Kenneth W. Lowe, przewodniczący rady nadzorczej, prezes i dyrektor generalny Scripps Networks Interactive powiedział:

– TVN jest dla Scripps Networks niezwykle cenną inwestycją. Markus Tellenbach to uznany manager, który zostawia firmę w dobrej kondycji z potencjałem do dalszego wzrostu w segmencie zarówno linearnym jak i cyfrowym. Spółka cały czas jest pionierem w tworzeniu i sprzedaży innowacyjnych, podążających za światowymi trendami treści, które powstają specjalnie dla polskich widzów. Markus rozwinął niesamowity zespół, który będzie nieodzowną częścią dalszych  sukcesów TVN. Jesteśmy mu bardzo wdzięczni za bliską współpracę od czasu zakupuTVN przez Scripps Networks, oraz 7 lat pracy na rzecz firmy.

– TVN jest prężną i stale rozwijającą się spółką mającą strategiczne znaczenie dla Scripps Networks na świecie. To świetny okres dla firmy i jej pracowników. Z niecierpliwością czekam na możliwość bliskiej współpracy z zarządem i całym zespołem w nadchodzących miesiącach.  Głęboko wierzę, że wspólnie uda nam się utrzymać długoterminowy trend wzrostu firmy – dodał Jim Samples.

 

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.