Jerzy Dąbrówka wiceprezesem grupy Wirtualna Polska

Jerzy Dąbrówka, dotychczasowy dyrektor działu poczty w grupie Wirtualna Polska, dołączył do zespołu zarządzającego w spółce, obejmując funkcję vice president communication product.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Jerzy Dąbrówka wiceprezesem grupy Wirtualna Polska

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

3 sie 2016 15:03


Jerzy Dąbrówka odpowiadał będzie za opracowanie i realizację strategii rozwoju usług pocztowych grupy WP, raportując bezpośrednio do prezesa firmy, Jacka Świderskiego.

Jerzy Dąbrówka od dziewięciu lat zajmuje się projektowaniem i rozwojem złożonych produktów internetowych oraz zarządzaniem nimi. W grupie WP rozwija jednocześnie dwa systemy pocztowe – WP i o2, dążąc do maksymalnego uproszczenia dostępu do nich m.in. przez urządzenia mobilne, z uwzględnieniem zasad user experience.

W 2014 r. wprowadził funkcję segregatora, który inteligentnie rozdziela przychodzące wiadomości, przypisując je do zakładek tematycznych. W 2015 r. nadzorował wydanie natywnej aplikacji poczty o2 na systemy iOS oraz Android. Rok później rozpoczął migrację poczty o2 na nową platformę technologiczną. Uruchomił też program nadawca premium.

W latach 2007-2013 Dąbrówka był związany z grupą o2 jako projektant interakcji oraz product manager. Wcześniej pracował w MRM Wordwide.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.