wnp.pl

Jeff Sheets odchodzi z ConocoPhillips

0 0
Jeff Sheets odchodzi z ConocoPhillips
Jeszcze do 31 maja br. Jeff Sheets pozostanie pracownikiem ConocoPhillips, w celu wsparcia w okresie przekazywania zakresu jego obowiązków innym menedżerom.(Fot. mat. pras. ConocoPhillips)

Amerykański niezależny koncern naftowy ConocoPhillips ogłosił odejście na emeryturę Jeffa Sheetsa, wieloletniego wiceprezesa i dyrektora finansowego firmy. W rezultacie nastąpił szereg zmian w strukturach władz spółki.

Po ponad 35 latach pracy dla ConocoPhillips, Jeff Sheets odchodzi na emeryturę z dniem 31 marca 2016 roku. W konsekwencji w strukturach władz spółki nastąpiły trzy zmiany, mające na celu rozdysponowanie na nowo zakresu odpowiedzialności dotychczasowych wiceprezesów.

Don Wallette, Jr., obecnie wiceprezes ds. handlu, rozwoju biznesu i planowania korporacyjnego, zostanie prezesem ds. finansów i handlu oraz obejmie stanowisko dyrektora finansowego (Chief Financial Officer) koncernu. Na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za funkcje finansowe i handlowe firmy. Menedżer ma ponad 30-letnie doświadczenie, w tym znaczną część na stanowiskach kierowniczych.

Więcej tutaj.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.