Jarosław Toboła dyrektorem Finansowego Centrum Doskonałości w HP Global Business Center

Jarosław Toboła objął stanowisko dyrektora finansowego Center of Excellence (COE) w HP Global Business Center.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Jarosław Toboła dyrektorem Finansowego Centrum Doskonałości w HP Global Business Center

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

21 paź 2014 12:42


Jarosław Toboła w ramach powierzonego stanowiska zajmuje się strategią i rozwojem usług finansowych Centrum, wdrażaniem innowacyjnej kultury organizacji, optymalizacją procesów oraz zarządzaniem i rozwojem kilkusetosobowego zespołu doświadczonych analityków finansowych oraz menedżerów.

Toboła to ekspert z ponad 18-letnim doświadczeniem w obszarze finansów, zarządzania projektami i kontrolingu operacyjnego. Oprócz wiedzy i umiejętności w zakresie zarządzania finansami, posiada ogromne doświadczenie w tworzeniu efektywnych zespołów, rekrutacji talentów oraz budowaniu wysokiego zaangażowania pracowników. Od przeszło dekady zajmuje stanowiska związane z zarządzaniem ludźmi.

W strukturach HP zatrudniony od 2006 r. Wcześniej jako menedżer, kontroler finansowy i analityk finansowy, pracował dla firm z branży automotive oraz FMCG – między innymi Saint-Gobain Polska i Kraft Foods. Jest absolwentem zarządzania finansami Wrocławskiego Uniwersytetu Ekonomicznego.

Centrum Doskonałości Finansowej (COE) funkcjonuje w strukturach HP Global Business Center we Wrocławiu od 2008 r. To jednostka konsolidująca zaawansowane procesy finansowo-księgowe, która dzięki wiedzy i doświadczeniu zatrudnionych w niej ekspertów, opracowuje najlepsze rozwiązania, zapewniające optymalizację kosztów i zwiększenie efektywności działania Hewlett-Packard na całym świecie.

Ośrodek świadczy usługi finansowo-księgowe dla wszystkich działów firmy HP. Center of Excellence obsługuje zarówno procesy finansowe związane z zamykaniem okresów rozliczeniowych, przygotowaniem prognoz na kolejne okresy, budżetowaniem, ale także pełnym controlingiem przychodów i kosztów oraz wspieraniem wszystkich procesów biznesowych w firmie.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.