Jarosław Świgulski szefem Mars Food na Amerykę Północną

Jarosław Świgulski od 1 lipca br. jest odpowiedzialny za strategię rozwoju oraz działalność operacyjną firmy na rynkach w USA i w Kanadzie. Będzie też odpowiadał za strategię i inwestycje w segmencie Food w Brazylii, a także za globalną strategię marki Uncle Ben’s.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Jarosław Świgulski szefem Mars Food na Amerykę Północną

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

8 lip 2015 13:29


Coraz częściej to właśnie zagraniczne oddziały międzynarodowych firm przyciągają do siebie najlepsze polskie talenty, czego przykładem jest kariera Jarosława Świgulskiego, który w 2006 r. dołączył do Mars Polska na stanowisko dyrektora generalnego, a obecnie został szefem Mars Food na Amerykę Północną.

- Od początku mojej kariery pragnąłem rozwijać się zawodowo na arenie międzynarodowej. Moja poprzednia rola, w której odpowiadałem za rynek europejski oraz ta nowa, w której będę odpowiadał za rynek północnoamerykański to zwieńczenie tych aspiracji – mówi Jarosław Świgulski, prezydent Mars Food na Amerykę Północną.

Czytaj też: Maciej Woźny: Chcemy dawać poczucie, że zarząd jest dostępny dla wszystkich pracowników

- Mars to firma międzynarodowa. W 11-osobowym globalnym zarządzie segmentu Food, którego będę członkiem, mamy przedstawicieli 10 narodowości. Takie podejście daje firmie przewagę konkurencyjną, która przekłada się na wyniki biznesowe. Mars jest firmą wymagającą, ale dającą wspaniałe możliwości rozwoju już na najwcześniejszym etapie kariery zawodowej. Mocno stawiamy na budowanie odpowiedniego zaangażowania i optymalne planowanie rozwoju pracowników. O sile każdej firmy decydują bowiem jej zaangażowane, dobrze zgrane zespoły, złożone z osób o uzupełniających się umiejętnościach - dodaje Świgulski.

Aktualnie w spółkach z grupy Mars, Incorporated za granicą zatrudnionych jest kilkadziesiąt osób z Polski.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

1 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

Rafał z Krakowa 2016-04-08 17:10:41

Muszę napisać komentarz, bo ich brak, aż mnie w oczy razi. Wielki sukces osiągnięty dzięki ciężkiej pracy. - gratuluję Panie Jarosławie! Wspaniała kariera, życzę dalszych osiągnięć (jeszcze większych to chyba by było ciężko ;) Ps. proszę tylko pamiętać, żeby raz na czas spojrzeć na niebo i odetchnąć!