Property News

Jarosław Prawicki nowym dyrektorem sprzedaży i marketingu w UBM Polska

0 0

Jarosław Prawicki został nowym dyrektorem sprzedaży i marketingu w UBM Polska. Od czerwca br. będzie kompleksowo odpowiadać za wszystkie projekty biurowe znajdujące się w portfolio spółki.

Do jego obowiązków będzie należeć stworzenie nowej strategii wynajmu, koordynowanie działań marketingowych oraz zarządzanie procesem komercjalizacji i rekomercjalizacji biurowych inwestycji UBM.

Jarosław Prawicki posiada ponad 10-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych. Przez ostatnie trzy lata był odpowiedzialny za wynajem powierzchni biurowych należących do HB Reavis Group w Polsce. Wcześniej pracował w międzynarodowych agencjach nieruchomości: CBRE oraz Cushman & Wakefield. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

UBM Polska na polskim rynku działa od 1993 roku. Firma realizuje inwestycje w głównych miastach Polski: Warszawie, Krakowie i Wrocławiu. Obecnie przygotowuje się do realizacji kolejnej fazy największego parku biznesu w Polsce - Poleczki Business Park w Warszawie oraz budowy biurowca Times II we Wrocławiu. W czerwcu br. zostanie oddany do użytku realizowany przez UBM i wynajęty w 100% obiekt biurowy Alma Tower w Krakowie.

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.