Jarosław Pijanowski i Ryszard Hordyński w zarządzie firmy Inea

0 0
Jarosław Pijanowski i Ryszard Hordyński w zarządzie firmy Inea
Jarosław Pijanowski i Ryszard Hordyński zostali członkami zarządu firmy Inea/ Fot. PTWP/ mat. pras.

Zarząd Inea powiększy się o dwóch nowych członków - Jarosława Pijanowskiego oraz Ryszarda Hordyńskiego. Ich zadaniem jest wzmocnienie dotychczasowego zarządu o osoby z kompetencjami w obszarze zarządzania sprzedażą i zarządzania operacyjnego.

Jarosław Pijanowski od 15 stycznia br. odpowiada w Inea za połączony obszar sprzedaży, marketingu i obsługi klienta dla rynku masowego. Ma blisko 15-letnie doświadczenie w obszarze mediów i telekomunikacji.

Jest byłym członkiem zarządu UPC Polska odpowiedzialnym za sprzedaż i marketing, który od czerwca 2014 roku rozwijał w Inea nowo utworzony departament operacyjny. Wcześniej pracował dla platformy Wizja TV, Orkla Food i dla koncernu Nestle. Jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Poznaniu (kierunek marketing i zarządzanie).

Ryszard Hordyński od 1 lutego br. będzie odpowiadał w Inea za szeroko rozumiane operacje. Ma blisko 20-letnie doświadczenia w obszarze telekomunikacji, mediów i technologii. Specjalizuje się w opracowywaniu strategii i modeli biznesowych, regulacjach, architekturze i strategii IT oraz w zarządzaniu projektami.

Wcześniej pracował w firmie strategicznego konsultingu A.T. Kearney, Telekomunikacji Polskiej na stanowisku dyrektora Departamentu Strategii Techniki, był dyrektorem ds. E-strategii w Computerland oraz kierownikiem projektów w dziale projektów globalnych IT w Procter&Gamble. Jest absolwentem Politechniki Warszawskiej.

Dzięki powyższym zmianom zarząd Inea jest pięcioosobowy wraz z prezesem - Januszem Kosińskim, członkiem zarządu ds. techniki - Eugeniuszem Grzybkiem oraz członkiem zarządu ds. finansów - Markiem Hołubowskim.

Inea to multimedialny operator telekomunikacyjny i czwarta sieć kablowa w skali kraju. Z jej usług na co dzień korzysta ok. 0,5 mln mieszkańców regionu. W zasięgu ma ponad 400 tys. gospodarstw domowych. INEA swoje usługi telekomunikacyjne świadczy w oparciu o nowoczesne sieci światłowodowe, szerokopasmową sieć bezprzewodową w technologii WiMax oraz sieć 4G LTE.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.