Jarosław Pawłowski dołączył do Polskiej Sieci Taxi

0 0
Jarosław Pawłowski dołączył do Polskiej Sieci Taxi

Jarosław Pawłowski objął stanowisko dyrektora ds. rozwoju sieci w Polskiej Sieci Taxi, gdzie będzie odpowiedzialny m.in. za rozwój sprzedaży we wszystkich korporacjach partnerskich.

Pawłowski jest odpowiedzialny w firmie za kontakty z korporacjami zrzeszonymi w PST, w tym procesowanie nowych umów partnerskich. Zajmuje się przygotowaniem i wdrożeniem standardów obsługi klienta w ramach sieci, budową relacji, a także systemu raportowania oraz rozliczania z klientami PST i korporacjami partnerskimi. Do jego obowiązków należy również koordynacja działań marketingowych i PR-owych oraz działań związanych z rozwojem platformy informatycznej, na której opiera się działanie PST.

Jarosław Pawłowski zdobył dyplom MBA na Uniwersytecie Szczecińskim. Jest absolwentem kierunku zarządzanie personelem w firmie. Swoje umiejętności wykorzystywał wielokrotnie w dotychczasowej pracy, kierując zespołami, poczynając od kilkuosobowych do 240-osobowych.

Jego kariera zawodowa jest ściśle związana z zarządzaniem sprzedażą, zarówno w kanałach aktywnych jak i stacjonarnych. Dotychczas pracował m. in. w Provident Polska S.A., Telekomunikacji Polskiej S.A. i Energia Dla Firm Sp. z o.o. Ma bogate doświadczenie w zakresie zarządzania rozwojem sieci partnerskich, modyfikacji umów, procedur i budowania relacji. W ramach wcześniej zajmowanych stanowisk odpowiadał za budowę i rozwój sieci sprzedaży bezpośredniej i pośredniej, opracowanie i wdrażanie strategii, optymalizację sieci i delegowanie celów.

Polska Sieć Taxi to innowacyjny system zrzeszający korporacje taksówkarskie we wszystkich miastach wojewódzkich w Polsce, dedykowany klientom indywidualnym i biznesowym. Umożliwia on zamówienie taksówki pod jednym ogólnopolskim numerem, bezgotówkowe podróże oraz wygodne rozliczenia przejazdów służbowych, w oparciu o jedną zbiorczą fakturę.

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.