Jarosław Kuźniar odchodzi z TVN

We wtorek (31 maja) Jarosław Kuźniar kończy 10-letnią współpracę ze stacją TVN. Chce powrócić do dziennikarstwa informacyjnego.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Jarosław Kuźniar odchodzi z TVN

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

30 maj 2016 11:25


Jarosław Kuźniar poinformował na Facebooku, że kończy pracę w TVN. - Szykuję się do trudnego wtorku. Nigdy nie sądziłem, że tak szybko będę musiał (chciał?) powiedzieć wam, że czas na ‪#‎goforNew‬ To moje ostatnie 48 godzin w TVN - pisał na portalu społecznościowym - pisał na portalu społecznościowym.

- Dla naszej relacji, budowanej wspólnie w telewizji i internecie przez 10 ostatnich lat, to oznacza jeszcze więcej możliwości na spotkanie NA ŻYWO. Dla mnie osobiście bezcenny będzie powrót do dziennikarstwa informacyjnego - zapowiedział.

Fot. Facebook Fot. Facebook

Od września 2015 r. Kuźniar był jednym z prowadzących „Dzień dobry TVN”, występował w programie razem z Anną Kalczyńską. Wcześniej prowadził w TVN24 poranne pasmo „Wstajesz i wiesz”.

Kuźniar uruchomił także start-up Go For World by Kuźniar (biuro organizujące wyprawy typu background tours), który został nagrodzony w konkursie „European Start-Up Challenge”. Więcej na ten temat znajdziesz tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.