Jarosław Bartkiewicz prezesem Prudential w Polsce

0 0

Jarosław Bartkiewicz obejmie stanowisko prezesa Prudential w Polsce z dniem 1 kwietnia 2016 r.

Prudential ogłosił  zamiar powołania Jarosława Bartkiewicza na stanowisko prezesa Prudential w Polsce. Dotychczas kierował on spółką Axa Życie. Komentując wybór menedżera, Tulsi Naidu, dyrektor wykonawczy w Prudential na Zjednoczone Królestwo i Europę, powiedziała: – Na czele firmy stanie doświadczony i dobrze znany rynkowi menedżer. Głęboko wierzę, że Jarosław Bartkiewicz to właściwa osoba do realizacji naszych ambicji i planów na wymagającym rynku.

Nowy prezes Prudential w Polsce rozpocznie swoją pracę 1 kwietnia 2016r. – Prudential to silna i znana marka, a dla mnie osobiście kierowanie taką firmą to wyzwanie biznesowe­ – powiedział Jarosław Bartkiewicz.

Jarosław Bartkiewicz to doświadczony menedżer i postać doskonale znana rynkowi ubezpieczeń, nie tylko w Polsce. Jest absolwentem wydziału matematyki Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończył również czteroletnie studium ekonomii Uniwersytetu Columbia, prowadzone przez wydział nauk ekonomicznych UW.

Jest certyfikowanym aktuariuszem, odbył wiele szkoleń z finansów, bankowości i ubezpieczeń. Swoją karierę zawodową związał od początku z branżą finansową, rozpoczynając pracę w Towarzystwie Funduszy Inwestycyjnych Pioneer, skąd trafił do Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie PBK.

Kolejne szczeble jego kariery to Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Zurich oraz ING Nationale-Nederlanden, w której spędził dziewięć lat, realizując wiele strategicznych projektów, również poza Polską. W hiszpańskiej spółce grupy ING Nationale-Nederlanden kierował sprzedażą i marketingiem. Od 2010 do początku 2016 r. był prezesem Axa Życie. Jarosław Bartkiewicz kieruje pracami Komisji Ubezpieczeń na Życie przy Polskiej Izbie Ubezpieczeń.

 

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.