Jarek Dmowski szefem rady nadzorczej Netsprint

0 0
Jarek Dmowski szefem rady nadzorczej Netsprint
Jarek Dmowski stanął na czele rady nadzorczej grupy Netsprint. (fot. mat.pras.)

Jarek Dmowski, wieloletni partner i dyrektor zarządzający warszawskiego biura Boston Consulting Group, przechodzi do grupy Netsprint obejmując rolę przewodniczącego rady nadzorczej.

Jarek Dmowski, po ponad 15 latach doradzania największym przedsiębiorstwom w Polsce i za granicą, dołącza do grupy Netsprint. Jako szef rady nadzorczej nadzorować będzie działania zarządu grupy oraz na co dzień wspierać działalność operacyjną wszystkich spółek należących do grupy Netsprint.

- Nie znam polskiej firmy, która miałaby większy potencjał w sektorze digital marketingu oraz big data. Dlatego przechodzę do grupy Netsprint – mówi Jarek Dmowski, nowy szef rady nadzorczej spółki.

Podczas kilkunastoletniej kariery konsultingowej Jarek Dmowski doradzał przedsiębiorstwom w obszarach m. in. strategii, ekspansji rynkowej, transakcji fuzji i przejęć, integracji, reorganizacji, restrukturyzacji, optymalizacji sprzedaży i obsługi klienta. Pracował z firmami w Polsce i m.in. w Niemczech, Włoszech, Wielkiej Brytanii, Kanadzie i krajach regionu Europy Centralnej w sektorach nowych technologii, energetycznym, przemysłowym oraz finansowym.

- W czasach, gdy dane stają się paliwem dla biznesu, przedsiębiorstwa potrzebują nowych rozwiązań i technologii z obszaru big data i digital marketingu. Podczas mojej współpracy z firmami z wielu branż zaobserwowałem, jak dużym wyzwaniem jest efektywne poruszanie się na rynku digital, łączenie online z offline oraz właściwe wykorzystanie stale rosnących wolumenów danych - komentuje Jarek Dmowski.

Grupa Netsprint tworzy i sprzedaje narzędzia, technologie oraz kompetencje w zakresie efektywnego docierania do klientów w internecie. Sercem strategii firmy są dane o użytkownikach gromadzone na platformie DMP (Data Management Platform) i wykorzystywane m. in. w kampaniach reklamowych oraz do personalizacji usług w internecie, w tworzeniu strategii marketingowej i rozwoju produktu, a także budowaniu pozytywnych doświadczeń klienta (customer experience).

Platforma DMP Netsprinta gromadzi obecnie ponad 60 milionów cookies i tym samym jest największą hurtownią danych o polskich użytkownikach.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

POLECAMY W SERWISACH

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.