Property News

Janusz Mitulski został dyrektorem rozwoju sieci Marriott International

0 0
Janusz Mitulski został dyrektorem rozwoju sieci Marriott International
Janusz Mitulski (fot.propertynews.pl)

Janusz Mitulski objął stanowisko dyrektora rozwoju sieci Marriott International na Europę Środkowo-Wschodnią i Kraje Bałtyckie. Będzie odpowiedzialny za jej ekspansję w Polsce, Czechach, Słowacji, Węgrzech, Bułgarii, Rumunii, Litwie, Łotwie i Estonii.

Janusz Mitulski przeszedł do Mariott International z firmy doradczej Horwath HTL Polska, gdzie przez ponad pięć lat był partnerem i szefem w zespole doradztwa hotelowego i turystycznego. W tym okresie zaangażowany był w blisko 200 projektów - zarówno w Polsce, jak i w innych krajach naszego regionu. Zanim przeszedł do konsultinu przez wiele lat pracował w sieci Qubus Hotel. Był tam m.in. dyrektorem dwóch hoteli, a następnie przez ponad pięć lat dyrektorem sprzedaży i marketingu całej sieci w Polsce.

Janusz Mitulski jest wiceprezesem Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego, współorganizatorem i trenerem Akademii Hotelarza oraz autorem Hotel Guidebook.

- Witamy serdecznie Janusza w naszej firmie jako dyrektora ds. rozwoju. Jest nam niezmiernie miło, że wspólnie z Januszem wdrażać będziemy strategię rozwoju naszej firmy w krajach Europy Środkowo-Wschodniej - powiedział Ivica Cacic, wiceprezes ds. Rozwoju na Europę Wschodnią i Kraje CIS w Marriott International.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.