Janusz Derda zrezygnował z funkcji członka zarządu PKO BP

Zarząd PKO Banku Polskiego poinformował o rezygnacji Janusza Derdy z członkostwa w zarządzie banku.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Janusz Derda zrezygnował z funkcji członka zarządu PKO BP

PODZIEL SIĘ


Autor: WNP.pl

wnp.pl

9 sie 2017 18:36


Jak czytamy w komunikacie spółki, rezygnacja nastąpiła z końcem dnia - 9 sierpnia 2017 r. Nie wskazano jej przyczyn.

Janusz Derda w zarządzie PKO BP zasiadał od listopada 2016 r. Pełnił funkcję wiceprezesa zarządu, nadzorującego obszar informatyki i usług. Wcześniej przez wiele lat związany był z BZ WBK.

W latach 1998 - 2000 był zatrudniony w Wielkopolskim Banku Kredytowym 1 Oddział w Opolu, a od 2000 r. w Banku Zachodnim WBK S.A., początkowo w zespole kredytowym, a później w zespole CRS. Następnie w BZ WBK S.A. pracował w Departamencie Systemu Centralnego, początkowo jako ekspert, następnie jako Kierownik Zespołu Rozwoju i Centralizacji Procesów oraz z-ca Dyrektora Departamentu d.s. Rozwoju. W latach 2008-2010 był Zastępcą Dyrektora Obszaru IT ds. Operacyjnych. W latach 2010 – 2016 pełnił funkcję CIO Banku Zachodniego WBK S.A. odpowiedzialnego za: tworzenie strategii rozwoju architektury systemów IT, wspieranie biznesu i kreowanie rozwiązań informatycznych, nadzór nad budżetem inwestycyjnym i operacyjnym IT, utrzymanie ciągłości biznesowej systemów informatycznych, zapewnienie bezpieczeństwa operacyjnego IT.

Janusz Derda (47 lat) jest absolwentem Wydziału Matematyki, Fizyki i Chemii Uniwersytetu Wrocławskiego (kierunek: Informatyka, specjalność: Oprogramowanie Metod Numerycznych).

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.