JanJaap Boogaard szefem działu w Colliers International

0 0
JanJaap Boogaard szefem działu w Colliers International
Jan Jaap Boogaarda (fot.mat.pras.)

Firma doradcza działająca w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych, Colliers International, ogłosiła nominację JanJaap Boogaarda, na szefa działu EMEA Workplace Solutions.

JanJaap Boogaard, stacjonujący w Rotterdamie, posiada duże doświadczenie w zakresie tworzenia koncepcji środowiska pracy we wszystkich aspektach jak np. zrównoważony rozwój, zarządzanie budynkiem, czy infrastruktura miejska.

Poprzednio JanJaap zajmował stanowisko kierownicze w Atos Consulting, gdzie opracowywał innowacyjne koncepcje przestrzeni pracy dla wielu klientów, głównie z sektora publicznego. W 2012 r. dołączył do Grupy AOS, przejętej w 2015 r. przez Colliers International, gdzie doradzał w zakresie strategii środowiska pracy takim klientom, jak m.in.: IBM, Deloitte, ING.

- Trend wykorzystania nieruchomości w taki sposób, aby zwiększała ona efektywność pracowników zyskuje na popularności, dlatego Colliers angażuje się w tworzenie coraz to nowych rozwiązań dotyczących tworzenia przestrzeni pracy dla naszych klientów - powiedział Chris McLernon, prezes Colliers International na region Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki.

- JanJaap wnosi bogate doświadczenie w zakresie planowania przestrzeni oraz strategicznego podejścia do nieruchomości. Jego wiedza w połączeniu z innowacyjnym myśleniem stanowi doskonałą bazę do poprowadzenia działań na terenie całej Europy i wsparcia naszych klientów w osiąganiu celów biznesowych - dodał.

Zespół EMEA Workplace Solutions specjalizuje się w doradztwie z zakresu tworzenia przestrzeni pracy wspierającej cele biznesowe firmy.

Komentując rozszerzenie swoich obowiązków na region EMEA, Jan Jaap dodał: - Jestem podekscytowany możliwością pracy z klientami reprezentującymi różnorodne gałęzie przemysłu w całym regionie. Będziemy pracować nad optymalizacją środowiska pracy i dostosowaniem go do potrzeb pracowników.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.