Jan Szymik odwołany. Tomasz Jakubowski nowym prezesem Zamet Industry

0 0
Jan Szymik odwołany. Tomasz Jakubowski nowym prezesem Zamet Industry
Spore zmiany w zarządzie Zamet Industry fot. mat.pras.

Rada nadzorcza Zamet Industry podjęła decyzję o zmianach osobowych w zarządzie spółki i odwołaniu ze stanowiska prezesa Piotra Szymika. Stery w firmie przejmuje Tomasz Jakubowski.

Tomasz Jakubowski przez wiele lat związany był ze spółkami grupy TDJ. Od 2002 r. swoją karierę zawodową kontynuował w grupie Famur, gdzie od 2003 r. do 2010 r. pełnił zarówno funkcje prezesa jak i wiceprezesa.

Wcześniej przez kilka lat kierował spółką zależną Fazos. Od lipca 2012 r. Tomasz Jakubowski związany był z Kompanią Węglową, w której początkowo zajmował stanowisko członka rady nadzorczej, a od 20 maja 2014 r. do 19 stycznia br. pełnił funkcję wiceprezesa ds. restrukturyzacji i rozwoju.

Głównym zadaniem nowego prezesa będzie dostosowanie organizacji i procesów wewnętrznych, a także wdrożenie rozwiązań pozwalających na optymalne wykorzystanie zdolności produkcyjnych spółek zależnych grupy do bieżących potrzeb klientów. Dotychczasowy prezes Zamet Industry, Jan Szymik będzie nadal pełnił funkcję w zarządzie na stanowisku wiceprezesa.

Jednocześnie, w związku z kontynuowaniem procesu integracji grupy Zamet, rada nadzorcza podjęła decyzję o odwołaniu z funkcji wiceprezesa spółki Jarosława Dziwisza. Jarosław Dziwisz, jako pezes zarządu Fugo skupi się na optymalizacji procesów wewnętrznych tego podmiotu, pod kątem przyszłej integracji Fugo z Zamet Industry.

Po wymienionych zmianach kadrowych, zarząd firmy pozostanie trzyosobowy. Trzecim członkiem zarządu na stanowisku wiceprezesa pozostanie Arkadiusz Nowakowski, który w grupie Zamet odpowiedzialny jest za wszelkie działania marketingowo-sprzedażowe w sektorze usług offshore, dźwigowym, portowym i konstrukcji wielkogabarytowych.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.