Property News

Jan Barbasiewicz specjalistą od powierzchni logistycznych w Colliers

0 0
Jan Barbasiewicz specjalistą od powierzchni logistycznych w Colliers

Colliers International informuje o powołaniu Jana Barbasiewicza na stanowisko associate director w Dziale Powierzchni Logistycznych i Przemysłowych. Jego głównym zadaniem będzie pozyskiwanie nowych klientów oraz wspieranie działu w procesach transakcyjnych.

Jan Barbasiewicz posiada 10-letnie doświadczenie w pracy na polskim rynku nieruchomości, w tym 7-letnie na rynku powierzchni magazynowych i przemysłowych, ze szczególnym uwzględnieniem rynku Polski Zachodniej (Wrocław, Poznań, Szczecin). Swoje doświadczenie zdobywał w firmach doradczych z sektora nieruchomości komercyjnych, gdzie w ostatnich latach pełnił funkcję associate director.

Doradzał w tworzeniu strategii pozyskania powierzchni magazynowych i produkcyjnych dla czołowych firm z branż FMCG, elektronicznej, dystrybucyjnej czy logistycznej. Prowadził również wiele renegocjacji umów najmu oraz złożonych projektów typu „built-to-suit" dla klientów produkcyjnych i firm z sektora „e-commerce".

- Colliers pośredniczy już w 52 proc. wszystkich transakcji zawieranych na rynku magazynowym w Polsce za pośrednictwem agencji. Jestem pewny, że doświadczenie i umiejętności Janka przyczynią się do uzyskania przez nas jeszcze większej przewagi na rynku i pozwolą dzielić się naszą wiedzą z nowymi klientami, komentuje Tomasz Kasperowicz, partner w Colliers International, Dział Powierzchni Logistycznych i Przemysłowych

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.