Jakub Troszyński zrezygnował z członkowstwa w radzie nadzorczej Puław i został do niej powołany

Jakub Troszyński najpierw zrezygnował z zasiadania w radzie nadzorczej Puław wchodzących w skład Grupy Azoty, a później został wybrany do jej składu przez ministra skarbu.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Jakub Troszyński zrezygnował z członkowstwa w radzie nadzorczej Puław i został do niej powołany

PODZIEL SIĘ


Autor: WNP.pl

wnp.pl

21 kwi 2016 19:57


Jak poinformowała spółka Jakub Troszyński złożył z dniem 21 kwietnia 2016 roku rezygnację z członkostwa w Radzie Nadzorczej spółki. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że w tym samym dniu spółka otrzymała pismo Ministra Skarbu Państwa, którym działając na podstawie § 35 ust. 1 Statutu Spółki, powołał z dniem 21 kwietnia 2016 roku do składu rady nadzorczej VIII kadencji Jakuba Troszyńskiego.

Tym samym praktycznie Troszyński wciąż pozostał członkiem rady, tyle że teraz jest tam bezpośrednio przedstawicielem MSP.

Troszyński to absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu na kierunku: prawo. Ukończył także Krajową Szkołę Administracji Publicznej w Warszawie. Jest radcą prawnym.

Od tego roku jest zastępcą dyrektora Departamentu Prawno-Procesowego, wcześniej był m.in dyrektorem biura prawnego w Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

1 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

john 2016-09-29 14:06:45

A kto jest jego zięciem?