Jakub Sierak dyrektorem zarządzającym w Komputroniku Biznes

Jakub Sierak objął stanowisko dyrektora zarządzającego w Komputroniku Biznes. Z firmą i obsługą klienta biznesowego związany jest od ponad dekady.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Jakub Sierak dyrektorem zarządzającym w Komputroniku Biznes

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

7 mar 2016 13:08


Jakub Sierak posiada kilkunastoletnie doświadczenie w branży IT. Od 2004 roku pracuje dla grupy kapitałowej Komputronik. W latach 2004-2011 pracował jako handlowiec i kierownik grupy handlowej w dziale sprzedaży B2B.

Przez kolejne lata pełnił funkcję wicedyrektora i dyrektora departamentu sprzedaży B2B, odpowiadając za działanie i rozwój tego obszaru. Po reorganizacji w strukturze firmy, objął stanowisko dyrektora handlowego w ramach wyłonionej z grupy Komputronik spółki Komputronik Biznes. Od października 2015 r. pełni funkcję dyrektora zarządzającego.

- Moja praca na stanowisku dyrektora zarządzającego będzie poniekąd kontynuacją dotychczasowych działań. Z drugiej strony nowe stanowisko to zawsze nowe wyzwania i projekty - mówi Jakub Sierak, dyrektor zarządzający w Komputroniku Biznes.

Jakub Sierak ukończył Politechnikę Poznańską, zdobywając tytuł inżyniera na kierunku zarządzanie i marketing o specjalności techniczno-handlowej i magistra na kierunku Informatyka, specjalizacja business intelligence. Ukończył również na Politechnice Poznańskiej studia podyplomowe z zakresu systemów baz danych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.