Jakub Sierak dyrektorem zarządzającym w Komputroniku Biznes

0 0
Jakub Sierak dyrektorem zarządzającym w Komputroniku Biznes
Jakub Sierak od 2004 roku pracuje dla grupy kapitałowej Komputronik. (FOt. Mat. pras.)

Jakub Sierak objął stanowisko dyrektora zarządzającego w Komputroniku Biznes. Z firmą i obsługą klienta biznesowego związany jest od ponad dekady.

Jakub Sierak posiada kilkunastoletnie doświadczenie w branży IT. Od 2004 roku pracuje dla grupy kapitałowej Komputronik. W latach 2004-2011 pracował jako handlowiec i kierownik grupy handlowej w dziale sprzedaży B2B.

Przez kolejne lata pełnił funkcję wicedyrektora i dyrektora departamentu sprzedaży B2B, odpowiadając za działanie i rozwój tego obszaru. Po reorganizacji w strukturze firmy, objął stanowisko dyrektora handlowego w ramach wyłonionej z grupy Komputronik spółki Komputronik Biznes. Od października 2015 r. pełni funkcję dyrektora zarządzającego.

- Moja praca na stanowisku dyrektora zarządzającego będzie poniekąd kontynuacją dotychczasowych działań. Z drugiej strony nowe stanowisko to zawsze nowe wyzwania i projekty - mówi Jakub Sierak, dyrektor zarządzający w Komputroniku Biznes.

Jakub Sierak ukończył Politechnikę Poznańską, zdobywając tytuł inżyniera na kierunku zarządzanie i marketing o specjalności techniczno-handlowej i magistra na kierunku Informatyka, specjalizacja business intelligence. Ukończył również na Politechnice Poznańskiej studia podyplomowe z zakresu systemów baz danych.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.