Jacek Trybuchowski powołany na członka zarządu AmRest

Zarząd AmRest Holdings SE poinformował, że rada nadzorcza podjęła uchwałę o powołaniu Jacka Trybuchowskiego na członka zarządu AmRest.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Jacek Trybuchowski powołany na członka zarządu AmRest

PODZIEL SIĘ


Autor: DlaHandlu.pl

dlahandlu.pl

24 lis 2014 9:42


Trybuchowski pełnił już funkcję członka zarządu spółki w latach 2008-2010. Pracę w AmRest rozpoczął jako student w 1993 roku.

W ciągu ostatnich 21 lat pełnił różne funkcje, począwszy od asystenta kierownika oraz kierownika restauracji Pizza Hut, poprzez kierownika regionalnego (Area Coach) Pizza Hut i KFC, dyrektora ds. sieci dostaw (Supply Director), menadżera ds. dostosowań (Align Manager), kierownika działu planowania i analiz (P&A Manager), prezydenta marki Pizza Hut, a także kierownika biznesu AmRest na Węgrzech (Country Manager), dyrektora nowych rynków, dyrektora ds. fuzji i przejęć do - obecnie - prezydenta dywizji rosyjskiej. Z rynkiem rosyjskim jest związany od 2004 roku.

Trybuchowski aktywnie pełni rolę członka zarządu AmRest, przyczyniając się do ustalania i realizacji strategii AmRest, rozwoju pracowników, kultury organizacyjnej oraz systemów funkcjonujących w spółce. Jest również członkiem rady dyrektorów grupy Blue Horizon (biznesu AmRest w Chinach).

Od 2003 do 2005 roku pracował dla Yum!, początkowo w Europie, a następnie jako dyrektor operacyjny Rostik/KFC w Moskwie.

Yum! jest franczyzodawcą kilku systemów gastronomicznych, które prowadzi AmRest (KFC, Pizza Hut).

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

1 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

Jenny 2016-08-17 19:34:40

Ale super!facet jest extra bogaty!