www.farmer.pl

Jacek Smolarek został prezesem Concordii

0 0
Jacek Smolarek został prezesem Concordii

Rada nadzorcza Concordii Polska TUW oraz WTUŻIR Concordia Capital podjęła decyzje o powołaniu na stanowisko prezesa Concordii Ubezpieczenia Jacka Smolarka.

Jacek Smolarek jest absolwentem Wydziału Nauk Historycznych i Społecznych Akademii Teologii Katolickiej w Warszawie. Studiował również na Uniwersytecie im. J. Gutenberga w Moguncji (program stypendialny Tempus), Uniwersytecie Warszawskim (Zarządzanie) oraz Politechnice Warszawskiej (Rzeczoznawstwo Majątkowe).

Czytaj też: Prezesi-weterani mają lepsze wyniki. Z czego to wynika?

Posiada tytuł doktora nauk humanistycznych. Swoją karierę zawodową rozpoczynał w 1991 r. w jednej z pierwszych na rynku polskim wywiadowni gospodarczych Creditreform Polska.

Od 1994 r. do 1996 r. pracował na stanowiskach kierowniczych w firmie Siemens, rozwijając sieć sprzedaży oraz wdrażając projekty telekomunikacyjne. W 1996 r. związał się z ESSO Polska, w której jako project manager i kierownik biura regionalnego w Warszawie zarządzał procesem inwestycyjnym w sektorze paliwowym.

Następnie od 2000 r. był związany z grupą Generali Polska. Początkowo, jako dyrektor departamentu Logistyki, a od 2004 r. dodatkowo jako dyrektor departamentu personalnego.

Z początkiem 2005 roku Jacek Smolarek został powołany na członka zarządu Generali Powszechnego Towarzystwa Emerytalnego, a od października 2013 r. - na stanowisko prezesa Generali PTE SA.

Czytaj też: Prezesi nie chcą już gabinetów. Koniec kultu niedostępności?

Jako prezes był odpowiedzialny za departamenty: personalny, logistyki, IT, obsługi sił sprzedaży, prawny oraz audytu wewnętrznego.

Jacek Smolarek jako prezes Concordii Ubezpieczenia pracę rozpocznie 1 kwietnia 2015 roku. Nominacje wymagają jeszcze formalnych zgód odpowiednich władz nadzoru rynku.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.