Jacek Pochłopień zastępcą redaktora naczelnego tygodnika „Wprost”

0 0

Jacek Pochłopień został zastępcą redaktora naczelnego tygodnika „Wprost”. Od sierpnia będzie odpowiadał m.in. za projekty specjalne i współpracę z partnerami.

Jacek Pochłopień zastępcą redaktora naczelnego tygodnika „Wprost”
Jacek Pochłopień będzie odpowiedzialny m.in. za raporty, wydania specjalne oraz projekty samorządowe (Złoty Klucz, Art Of Business)/ Fot. infoWire.pl

Jacek Pochłopień od blisko 10 lat był zastępcą redaktora naczelnego miesięcznika „Forbes”. Wcześniej kierował m.in. działem Biznes tygodnika „Newsweek” oraz był redaktorem prowadzącym "Pulsu Biznesu". W „Forbesie” odpowiadał za strategiczne projekty i publikacje, w tym za przygotowanie „Listy najbogatszych Polaków”, zestawienia Diamentów Forbesa - firm najszybciej zwiększających swoją wartość oraz kongresy i konkurs Dyrektor Finansowy Roku, a także liczne rankingi i raporty. Był również dyrektorem programowym Kongresu Regionów, imprezy adresowanej do samorządowców i ludzi biznesu.

We „Wprost” Jacek Pochłopień będzie odpowiedzialny m.in. za raporty, wydania specjalne oraz projekty samorządowe (Złoty Klucz, Art Of Business). Jego kompetencje i doświadczenie znakomicie wpisują się w obecną linię redakcyjną tygodnika i nowe projekty wydawnicze.

- „Tygodnik „Wprost” pod wodzą Tomasza Wróblewskiego nawiązuje do swoich najlepszych tradycji. Jednocześnie jest to marka z ogromnym potencjałem. Już w najbliższym czasie zrealizujemy nowe innowacyjne na polskim rynku medialnym projekty - mówi Jacek Pochłopień.

- Cieszę się, że znowu będziemy razem pracowali. Niezwykle cenię jego doświadczenie i ogromną wiedzę biznesową – komentuje akces Jacka Pochłopienia do „Wprost” redaktor naczelny tygodnika, Tomasz Wróblewski.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.