Jacek Piotrowski prezesem MZEC w Świdnicy

19 lutego odbyło się posiedzenie rady nadzorczej Miejskiego Zakład Energetyki Cieplnej. Efekt? Zmiany kadrowe na stanowiskach kierowniczych.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Jacek Piotrowski prezesem MZEC w Świdnicy

PODZIEL SIĘ


Autor: AW

20 lut 2015 11:20


Jak informuje Urząd Miejski w Świdnicy,Członkowie rady zapoznali się z wyjaśnieniami zarządu w sprawie planu finansowego na rok 2015, perspektywy połączenia siecią ciepłowniczą Zawiszowa z centrum miasta oraz realizacją instalacji do zgazowania słomy.

Odbyło się też głosowanie, w którym rada odwołała dotychczasowy skład zarządu – prezesa Ryszarda Sobańskiego i wiceprezesa Ryszarda Popławskiego.

Jednocześnie w tym samym dniu rada powołała na stanowiska prezesa zarządu pana Jacka Piotrowskiego - absolwenta Politechniki Wrocławskiej Wydziału Mechaniczno-Energetycznego, posiadającego także studia podyplomowe w zakresie zarządzania i nowych technologii w energetyce i ciepłownictwie.

Jacek Piotrowski w czasie swojej dotychczasowej kariery zawodowej pracował na stanowiskach kierowniczych m.in. w Wojewódzkim Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej, Dolnośląskim Zakładzie Termoenergetycznym SA w Wałbrzychu oraz fińskiej firmie energetycznej Fortum, był także prezesem Przedsiębiorstwa „Inwestycje” spółka z o.o. w Jaworze i prezesem zarządu spółki Ciepło-Jawor.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.