Jacek Pastuszka wiceprezesem Carlsberga na Europę Środkowo-Wschodnią

0 0
Jacek Pastuszka wiceprezesem Carlsberga na Europę Środkowo-Wschodnią
Jacek Pastuszka, fot. ringnes.co

Absolwent Akademii Ekonomicznej w Katowicach będzie zarządzał duńskim browarem z Rosji.

Jacek Pastuszka zastąpi na stanowisku szefa rosyjskiego browaru Baltika Breweries oraz wiceprezesa Carlsberga na Europę Środkowo-Wschodnią dr. Isaaca Sheps`a. Polak nową funkcję obejmie 1 stycznia 2015 r.

Obecnie Jacek Pastuszka jest prezesem największego norweskiego browaru Ringnes, którego właścicielem również jest duński koncern Carlsberg. Stanowisko to objął w 2011 r., po swojej trzyletniej pracy jako prezes Carlsberga w Polsce.

Teraz stanie na czele rosyjskiego browaru Baltika Breweries, należącego do grupy Carlsberg oraz zasiądzie w Komitecie Wykonawczym Carlsberga, kierując pracą grupy w Europie Środkowo-Wschodniej.

51-letni Jacek Pastuszka jest absolwentem Wydziału Handlu Zagranicznego Akademii Ekonomicznej w Katowicach i menedżerem o bogatej historii. Przez 10 lat pracował w Procter&Gamble, później był dyrektorem handlowym w Danone, a od 2005 r. pracował w Amplico AIG Life, gdzie piastował stanowisko prezesa i dyrektora zarządzającego.

Ma żonę i dwójkę dzieci.

 

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (1)

  • To ten bufon z złodziejskiego AmplicoLife. Które jak AmberGold z ubezpieczenia 10 tys. zrobiło 6. tys. Gdzie Pastuszka karierowicz od Carsberga powie gdzie zginęło 4 tys. złotych? Przykłąd prezesa złodziejskiego AmplicoLife to powód żeby nie pić piwa tego koncernu Carsberg, Na pewno pastuszka coś szykuje, jakieś enzymy, polepszacze albo coś w tym stylu.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.