Jacek Papaj nowym prezesem Elzabu

W związku z rezygnacją Krzysztofa Urbanowicza z funkcji prezesa Zakładów Urządzeń Komputerowych Elzab rada nadzorcza podjęła uchwałę o powołaniu w jego miejsce Jacka Papaja.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Jacek Papaj nowym prezesem Elzabu

PODZIEL SIĘ


Autor: AT

10 kwi 2015 10:28


- Jako przyczynę rezygnacji Krzysztof Urbanowicz wskazał powierzenie mu odpowiedzialności za strategiczny projekt połączenia i zintegrowania kas fiskalnych grupy kapitałowej Comp z siedzibą w Warszawie oraz uruchomienie sprzedaży usług na platformie kas fiskalnych - poinformowała spółka.

Ponadto RN wyraziła zgodę na pełnienie przez Papaja funkcji w organach spółek w grupie kapitałowej, w której znajduje się Elzab, nawet jeśli zajmują się one działalnością konkurencyjną wobec spółki.

Jacek Papaj od roku 1997 do chwili obecnej pełni funkcję dyrektora generalnego Comp. Począwszy od 2011 r. pełni funkcję prezesa zarządu Comp Centrum Innowacji. Od 2012 roku pełni funkcję przewodniczącego rady nadzorczej PayTel, a od grudnia 2012 r. do dnia powołania w skład zarządu Elzab pełnił funkcję przewodniczącego rady nadzorczej Elzab.

Elzab to producent urządzeń elektronicznych, jak m.in. kasy fiskalne. Największym akcjonariuszem spółki jest Comp (ponad 75% akcji).

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.