Jacek Papaj nowym prezesem Elzabu

0 0

W związku z rezygnacją Krzysztofa Urbanowicza z funkcji prezesa Zakładów Urządzeń Komputerowych Elzab rada nadzorcza podjęła uchwałę o powołaniu w jego miejsce Jacka Papaja.

- Jako przyczynę rezygnacji Krzysztof Urbanowicz wskazał powierzenie mu odpowiedzialności za strategiczny projekt połączenia i zintegrowania kas fiskalnych grupy kapitałowej Comp z siedzibą w Warszawie oraz uruchomienie sprzedaży usług na platformie kas fiskalnych - poinformowała spółka.

Ponadto RN wyraziła zgodę na pełnienie przez Papaja funkcji w organach spółek w grupie kapitałowej, w której znajduje się Elzab, nawet jeśli zajmują się one działalnością konkurencyjną wobec spółki.

Jacek Papaj od roku 1997 do chwili obecnej pełni funkcję dyrektora generalnego Comp. Począwszy od 2011 r. pełni funkcję prezesa zarządu Comp Centrum Innowacji. Od 2012 roku pełni funkcję przewodniczącego rady nadzorczej PayTel, a od grudnia 2012 r. do dnia powołania w skład zarządu Elzab pełnił funkcję przewodniczącego rady nadzorczej Elzab.

Elzab to producent urządzeń elektronicznych, jak m.in. kasy fiskalne. Największym akcjonariuszem spółki jest Comp (ponad 75% akcji).

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.