Jacek Leonkiewicz przewodniczącym Rady Nadzorczej w PKP Energetyka

0 0

Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy powołało Jacka Leonkiewicza na stanowisko przewodniczącego Rady Nadzorczej PKP Energetyka. Zastąpił on dotychczasowego Przewodniczącego Pana Piotra Ciżkowicza.

Jacek Leonkiewicz rozpoczął swoją karierę zawodową w jednym z największych banków inwestycyjnych na świecie J.P. Morgan, w Londynie gdzie pracował w zespołach Equity Capital Markets, Debt Capital Markets oraz Equity Private Placements. Pracował również w zespole Debt Capital Partners banku Merrill Lynch w Londynie.

Swoją karierę zawodową kontynuował w PKO TFI gdzie zajmował się analizą rynku akcji, w szczególności spółek z sektora budowlanego, przemysłowego, deweloperskiego oraz transportowego. Od 2013 roku pełni funkcję dyrektora Zarządzającego do spraw Nadzoru Właścicielskiego i Prywatyzacji w PKP.

Jacek Leonkiewicz jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz CEMS Master in International Management. Studiował również w Madrycie na Universidad Carlos III oraz w Kopenhadze na Copenhagen Business School. Jest posiadaczem certyfikatu Securities & Investment Institute w Londynie z zakresu regulacji finansowych, papierów wartościowych i derywatów.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.