Jacek Kędzior nowym szefem EY

0 0
Jacek Kędzior nowym szefem EY

Decyzją Duleepa Aluwihare oraz pozostałych partnerów EY, 1 stycznia 2014 roku Jacek Kędzior obejmie stanowisko partnera zarządzającego polską praktyką największej firmy doradczej w kraju.

Decyzja o wyborze Jacka Kędziora na nowego partnera zarządzającego EY w Polsce zapadła ponad 18 miesięcy temu. Duleep Aluwihare zakładał w Polsce pierwszy oddział firmy Arthur Andersen w 1990 r., a od czasu połączenia się spółki z Ernst & Young w 2002 r., zarządzał firmą EY. Aluwihare pozostanie partnerem w polskiej praktyce EY i nadal będzie członkiem ścisłego kierownictwa firmy. Będzie też doradcą Jacka Kędziora, z którym pracuje razem od 19 lat.

- Wskazanie Jacka jako mojego następcy nie było łatwe, bo mamy w naszych szeregach wielu znakomitych ludzi. Cieszę się jednak, że kandydatura Jacka zdobyła uznanie pozostałych partnerów. Jacek ma cztery kluczowe atuty, które sprawiają, że jest bardzo dobrym liderem - mówi Aluwihare.

- Po pierwsze wybitne osiągnięcia menadżerskie. Naszą praktykę podatkową, która jeszcze kilka lat temu nie osiągała swojego pełnego potencjału, przekształcił w absolutnego lidera rynku. Po drugie Jacek naturalnie odnajduje się w roli lidera. Precyzyjnie wyznacza cele i szybko przechodzi do działania. Po trzecie cechują go wartości ważne dla lidera takiej firmy jak EY. Uczciwość, decyzyjność, energia i entuzjazm. I po czwarte - Jacek jest jednym z najbardziej doświadczonych ludzi w EY. Był z nami praktycznie od początku i zna firmę jak mało kto - dodaje obecny partner zarządzający EY.

Jacek Kędzior pracuje w firmie prawie 20 lat. Od 2007 r. zajmował stanowisko szefa działu Doradztwa Podatkowego. Był też szefem praktyki podatkowej EY w regionie Europy Środkowej i Południowo-Wschodniej (21 krajów), będąc równocześnie członkiem zarządu praktyki podatkowej w obszarze obejmującym Europę, Bliski Wschód i Afrykę (93 kraje).

- Firma, którą decyzją partnerów przyjdzie mi prowadzić, jest w bardzo dobrej formie. Cieszę się, że będę szefem EY. Moja filozofia prowadzenia biznesu jest prosta. Musimy być cały czas skupieni na kliencie. Służyć mu wiedzą i kompetencjami, jednocześnie zachowując niezależność. Jesteśmy po to, by pomagać i wspierać, ale zarazem mieć odwagę wskazywać co powinno się robić, a czego nie. Będę dążył do tego by nasi doradcy autentycznie służyli klientom i jakościowo odróżniali się od naszych konkurentów - mówi Kędzior.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.