Izabela Potrykus-Czachowicz partnerem w Knight Frank

Izabela Potrykus-Czachowicz dołączyła do grona partnerów polskiego oddziału firmy doradczej Knight Frank. Jako dyrektor regionalny i partner, nadzoruje działalność agencji w Warszawie, Poznaniu oraz Trójmieście w zakresie reprezentacji właściciela.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Izabela Potrykus-Czachowicz partnerem w Knight Frank

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl

Property News

22 wrz 2014 13:26


- Jest mi miło poinformować, że Iza dołączyła do grona partnerów w naszej firmie. Jej profesjonalizm i zaangażowanie zostało potwierdzone opiniami klientów, którzy współpracują z nami od wielu lat. Jestem przekonana, że decyzja ta będzie miała pozytywny wpływ na dalszy rozwój firmy Knight Frank w Polsce - komentuje Monika A. Dębska Pastakia, prezes i Partner Knight Frank w Polsce.

Izabela Potrykus-Czachowicz ukończyła Politechnikę Gdańską, Wydział Zarządzania i Ekonomii. W 2010 roku otrzymała licencję zarządcy nieruchomości. Posiada niemal czternastoletnie doświadczenie na rynku nieruchomości. Do zespołu Knight Frank dołączyła w październiku 2010 roku. Jest odpowiedzialna za współpracę operacyjną z funduszami inwestycyjnymi oraz komercjalizację i rekomercjalizację powierzchni.

Obecnie w polskim zespole Knight Frank jest ośmiu partnerów.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.