Izabela Celejewska dołącza do zespołu firmy Politan

Do działu marketingu firmy Politan dołączyła Izabela Celejewska. Będzie odpowiadać za brand korporacyjny Politan oraz markę produktową Amigo. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując dla wielu marek, nie tylko z branży FMCG.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Izabela Celejewska dołącza do zespołu firmy Politan

PODZIEL SIĘ


Autor: PortalSpożywczy.pl

www.portalspozywczy.pl

26 lip 2016 15:26


Izabela Celejewska powiększa zespół działu marketingu firmy Politan. Będzie prowadzić brand korporacyjny Politana oraz koordynować corporate affairs. Jako brand manager Amigo, zajmie się wzmacnianiem portfolio marki, która oferuje artykuły gospodarstwa domowego, ułatwiające codzienne czynności, takie jak sprzątanie, przechowywanie i przygotowywanie żywności.

Izabela Celejewska obejmuje dowodzenie marką Amigo w ważnym dla niej momencie. Brand w przyszłym roku będzie świętować dziesięciolecie obecności na rynku. A ponieważ marketing to dla nowej brand manager przede wszystkim odbiorca, wszelkie działania skoncentrowane silnie będą na grupie konsumentek wkraczających w dorosłe życie i rozpoczynających samodzielne prowadzenie gospodarstwa domowego.

W ramach budowy wizerunku marki Politan, Celejewska skupi się na działalności firmy w ramach segmentu B2B: oferowania unikatowych produktów i usług.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

1 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

dyzio 2016-11-12 19:46:23

jak na kurę domową przystało to dobra fucha