Iwona Sitko dyrektorem powstającej w Krakowie Galerii Bronowice

Stanowisko dyrektora, powstającej w Krakowie Galerii Bronowice, objęła Iwona Sitko. Od 11. lat związana z rynkiem deweloperskim, otwarciami i zarządzaniem centrami handlowymi.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Iwona Sitko dyrektorem powstającej w Krakowie Galerii Bronowice

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl

Property News

12 cze 2013 10:12


Iwona Sitko, absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, jest również licencjonowanym zarządcą nieruchomości z jedenastoletnią praktyką w branży centrów handlowych.

Doświadczenie zdobywała m.in. w Apsys Polska, następnie w Mayland Real Estate, gdzie miała możliwość pracy zarówno w centrali firmy, jak i należących do niej galeriach handlowych - Ursynów i Fort Wola w Warszawie, a także Krokus w Krakowie. Współpracowała przy otwarciu kilku obiektów: Karolinka I w Opolu, Pogoria oraz Karolinka II. W latach 2009 - 2013 zarządzała CH Karolinka - największym regionalnym centrum handlowym na Opolszczyźnie. Obecnie odpowiada za Galerię Bronowice w Krakowie.

Galeria Bronowice będzie, pod względem powierzchni, drugim co do wielkości tego typu obiektem w Krakowie (60 tys. mkw powierzchni użytkowej). Znajdzie się w nim 160 sklepów znanych marek, w tym największy jednopoziomowy hipermarket Auchan, elektromarket Saturn.

Centrum zaproponuje szeroką ofertę restauracyjną oraz szereg udogodnień dla rodziców i atrakcji dla dzieci. Do dyspozycji przyjeżdżających zostanie oddanych 2800 bezpłatnych miejsc parkingowych, usytuowanych na trzech kondygnacjach. Galeria Bronowice powstaje w północnej części miasta, mając wygodne połączenie z centrum, portem lotniczym Balice, autostradą A4 oraz okolicznymi miejscowościami. Otwarcie zaplanowano na listopad 2013 roku. Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.