Iwona Gębusia szefową w kancelarii Chałas i Wspólnicy

Do zespołu kancelarii Chałas i Wspólnicy dołączyła Iwona Gębusia  - radca prawny i doktor nauk prawnych. Iwona Gębusia objęła stanowisko szefa departamentu prawa bankowego i instrumentów finansowych.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Iwona Gębusia szefową w kancelarii Chałas i Wspólnicy

PODZIEL SIĘ


Autor: jo

17 lis 2014 14:32


Iwona Gębusia posiada wieloletnie doświadczenie w doradztwie prawnym dla banków i instytucji finansowych oraz firm - w zakresie prawa bankowego i rynków kapitałowych. Uczestniczyła w szeregu transakcji na rynkach kapitałowych, M&A oraz finansowaniu mezzanine. Swoje doświadczenie zdobywała w czołowych polskich i międzynarodowych kancelariach prawnych.

Jest autorką pionierskiej monografii „Warranty subskrypcyjne” oraz autorką lub współautorką kilkunastu publikacji zawartych w prestiżowych czasopismach naukowych. Posiada także bogate doświadczenie jako wykładowca akademicki oraz szkoleniowiec.

Czytaj też: Achim Schaible prezesem Volkswagen Group Polska

Wraz z dołączeniem dr Iwony Gębusi departament prawa bankowego i instrumentów finansowych będzie mógł oferować poszerzony zakres doradztwa w obszarze pozyskiwania finansowania (kredyty, warranty, obligacje, IPO itp.) oraz kontaktów z bankami.

Obejmie ono m.in. negocjacje w zakresie finansowania projektów, przygotowanie dokumentacji dotyczącej ustanowienia zabezpieczeń wierzytelności o charakterze osobistym i rzeczowym, przygotowanie i negocjacje dokumentacji związanej z emisją obligacji, przygotowanie dokumentacji związanej z finansowaniem oraz wielostronnymi rozliczeniami o charakterze wewnątrzgrupowym, obsługę prawną struktur cash-poolingu, finansowanie i restrukturyzację zadłużeń, a także finansowanie projektów municypalnych oraz dokapitalizowanie.\

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.