Iwona Dudzińska szefową Citi Service Center Poland

• Kierownictwo centrów Citi Service Center (CSC) w Warszawie i Olsztynie objęła Iwona Dudzińska.
• Zastąpi na stanowisku szefa CSC Poland Terri Gerosę, która wyjeżdża do Nowego Jorku pełnić obowiązki Citi AML Program Director.
• Tym samym Iwona Dudzińska będzie kierować zespołem prawie 4 tys. osób w ramach dwóch podległych sobie struktur – EMEA AML Operations oraz Citi Service Center Poland (CSC).
REKLAMA
Puls HR Puls HR

Iwona Dudzińska szefową Citi Service Center Poland

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

26 wrz 2016 9:35W roli szefa CSC Iwona będzie odpowiedzialna za działalność i rozwój Citi Service Center w Warszawie i Olsztynie. CSC Polska zatrudnia kilka tysięcy pracowników, którzy zapewniają wsparcie biznesom detalicznym i instytucjonalnym Citi, zarówno na poziomie regionalnym, jak i globalnym, świadcząc szeroki zakres usług w obszarach operacji, technologii i infrastruktury. Obszarem podlegającym Iwonie Dudzińskiej pozostaje EMEA AML Monitoring and Investigations, czyli Centrum Przeciwdziałania Praniu Pieniędzy w Regionie EMEA, którym kieruje od sierpnia 2015 roku.

Jak mówi Iwona Dudzińska: - Obejmuję rolę CSC Poland Head w momencie gdy polski sektor nowoczesnych usług biznesowych zyskał międzynarodową renomę i przyciąga inwestorów z całego świata. Citi Service Center Poland jest częścią sprawnie działającej branży, która daje zatrudnienie ponad dwustu tysiącom osób.

Sławomir S. Sikora, Citi Country Officer i prezes Citi Handlowy, podkreśla: - Nominacja Iwony na tak odpowiedzialne stanowisko w regionalnych strukturach Citi, to wyraz uznania zarówno dla jej dokonań menedżerskich podczas wieloletniej pracy na różnych stanowiskach w strukturze grupy, oraz docenienie dotychczasowego rozwoju biznesu Citi, na jednym z najważniejszych rynków w EMEA, jakim jest Polska. Współpracowałem z Iwoną wiele lat i wiem, że pod jej kierownictwem zespół CSC Poland będzie mógł odnaleźć nowe inspiracje dla dalszego rozwoju, na czym skorzystają zarówno klienci, jak i pracownicy.

Iwona Dudzińska jest związana z Citi od 25 lat odkąd Citibank pojawił się w Polsce. Odpowiadała za operacje ICG oraz integrację operacji Banku Handlowego i Citi po fuzji w 2001 roku. Iwona odegrała kluczową rolę w utworzeniu oddziału Citibank Europe w Polsce oraz założenie CSC Polska. Iwona była szefem operacji i technologii odpowiadającym za obszar ICG, GCB i Enterprise O&T w Banku Handlowym. Pełniła również funkcję członka zarządu Banku Handlowego do czasu jej przejścia do EMEA AML Operations.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.