Iwona Burzyńska nowym dyrektorem komunikacji LafargeHolcim w Polsce

Iwona Burzyńska awansowana na stanowisko dyrektora komunikacji i relacji zewnętrznych LafargeHolcim w Polsce.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Iwona Burzyńska nowym dyrektorem komunikacji LafargeHolcim w Polsce

PODZIEL SIĘ


Autor: JP

31 mar 2016 14:45


Iwona Burzyńska do LafargeHolcim w Polsce dołączyła w lipcu 2015 roku obejmując obowiązki kierownika komunikacji korporacyjnej i marketingowej. Pracę zaczęła od prowadzenia działań komunikacyjnych związanych z oficjalnie ogłoszoną wtedy fuzją pomiędzy światowymi liderami w branży materiałów budowlanych: Lafarge i Holcim.

W marcu br. Iwona Burzyńska awansowała na stanowisko dyrektora komunikacji i relacji zewnętrznych LafargeHolcim w Polsce. Obecnie do jej obowiązków należy m.in. zarządzanie kilkuosobowym działem komunikacji i relacji zewnętrznych oraz budowanie i wdrażanie całościowej strategii komunikacji LafargeHolcim w Polsce, w tym działań z zakresu: komunikacji wewnętrznej, public relations, public affairs, komunikacji marketingowej oraz social media, jak również organizacja zewnętrznych i wewnętrznych wydarzeń w firmie.

Iwona Burzyńska doświadczenie zawodowe zdobywała w międzynarodowych agencjach PR, takich jak: Publicis, FleishmanHillard czy Grayling (dawniej Mmd Public Affairs & Public Relations Concultants), gdzie budowała strategie komunikacyjne dla wiodących globalnych firm i marek, i zarządzała kilkuosobowymi zespołami konsultantów.

Zanim dołączyła do LafargeHolcim pracowała m.in. na stanowisku PR menedżera w Polsce i krajach bałtyckich w firmie Panasonic. W 2010 roku Iwona Burzyńska wydała książkę „Jak się rozwijać, by rozwinąć skrzydła? Czyli jak zastosować techniki PR na rynku pracy” opublikowaną przez Wydawnictwo DIFIN.

LafargeHolcim jest firmą z branży cementu, kruszyw i betonu. Zatrudnia 115 tys. pracowników w 90 krajach.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.