Ireneusz Węgłowski prezesem IGHP

Ireneusz Węgłowski, wiceprezes Orbis SA, został prezesem Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Ireneusz Węgłowski prezesem IGHP

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl

Property News

13 sty 2014 9:39


W dniu 10 stycznia br. Rada Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego wybrała Ireneusza Węgłowskiego, członka Rady, na funkcję prezesa zarządu Izby w związku z rezygnacją złożoną przez Aleksandra Pietyrę.

Ireneusz Węgłowski będzie pełnił nową funkcję społecznie. W branży hotelowej działa od ponad 30 lat, zdobywał szerokie doświadczenie pracując na różnych stanowiskach operacyjnych zarówno w hotelach, jak też w zarządzie korporacji hotelowej.

- Wybór na stanowisko prezesa zarządu IGHP traktuję jako wyróżnienie, ale też jako zobowiązanie do pracy na rzecz dalszej integracji środowiska hotelowego w Polsce. Chciałbym wzmocnić pozycję Izby, jako najważniejszego przedstawiciela polskiej branży hotelowej, zarówno w kraju, jak i za granicą - powiedział Ireneusz Węgłowski.

Jednym z zamierzeń nowego prezesa jest afiliowanie IGHP w europejskiej organizacji hotelowej HOTREC, a także popularyzacja działań Izby i pozyskanie nowych członków.

- Wierzę, że dotychczasowa pozycja IGHP, wzmocniona skuteczną pracą całego zespołu Rady Izby, pozwoli nam osiągnąć stawiane cele, służące ochronie interesów hoteli - dodał Ireneusz Węgłowski.

IGHP to samorząd gospodarczy branży hotelowej, który działa od 2003 r. Izba reprezentuje interesy nie tylko swoich członków, ale także całego środowiska hotelowego w Polsce.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.