Innova Capital: Magdalena Magnuszewska nowym partnerem

0 0
Innova Capital: Magdalena Magnuszewska nowym partnerem
Magdalena Magnuszewska (fot.mat.pras.)

Magdalena Magnuszewska dołączyła do grona partnerów Innova Capital. Wcześniej pełniła funkcję dyrektora zarządzającego.

Magda Magnuszewska z funduszem Innova związana jest od 2004 roku. Zdobywała doświadczenie na rynku private equity, będąc zaangażowaną w liczne projekty, m.in.: Mercor, Meritum Bank, Libet, GTS/Benestra, Emitel i WP. Obecnie koncentruje się na inwestycjach z rynku nowych technologii oraz rynku online.

Najnowszą transakcją Magnuszewskiej w tym właśnie sektorze jest inwestycja w grupę Netsprint - polskiego lidera marketingu technologicznego i big data. Odpowiedzialna jest także za zespół i zarządzanie talentami w funduszu.

- Przez ostatnich kilkanaście miesięcy udowodniliśmy, że Innova jest jednym z najbardziej aktywnych graczy na rynku private equity w CEE, a nasze najnowsze inwestycje, m.in. w Grupę NetSprint potwierdzają, że dobrze rozumiemy zmiany zachodzące w ramach cyfryzacji gospodarki. Dlatego jest mi szczególnie miło, że będę mogła kontynuować naszą politykę inwestycyjną w tym obszarze - komentuje Magdalena Magnuszewska, partner w Innova Capital.

- Jesteśmy dumni, że Magda dołączyła do grona Partnerów w Innova Capital. Dzięki zaangażowaniu w wiele udanych inwestycji takich jak ostatnio Benestra, Wirtualna Polska czy Netsprint, Magda zdobyła unikalne doświadczenie, które będzie wykorzystywać w kolejnych transakcjach, koncentrując się na sektorze TMT – mówi Andrzej Bartos, partner zarządzający, Innova Capital.

- Osobiście bardzo cieszę się z decyzji o awansie Magdaleny. Magda jest z nami od 12 lat i jest to kolejny etap jej kariery zawodowej w naszym zespole. Jestem przekonany, że powierzyliśmy to zadanie niezwykle kompetentnej i doświadczonej osobie – komentuje Krzysztof Kulig, partner zarządzający, Innova Capital.

- Bardzo się cieszymy, że Magda dołączyła do grona Partnerów Innova. Głębokie i wszechstronne doświadczenie Magdy z pewnością będzie procentowało w wielu kolejnych udanych transakcjach – dodaje Leszek Muzyczyszyn, partner w Innova Capital.

Innova Capital należy do funduszy private equity inwestujących w segmencie średnich przedsiębiorstw. Od momentu rozpoczęcia działalności w 1994 r. do chwili obecnej fundusz Innova Capital zainwestował ponad 650 mln EUR w 45 przedsiębiorstw działających w 10 krajach regionu.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.