Innova Capital: Magdalena Magnuszewska nowym partnerem

Magdalena Magnuszewska dołączyła do grona partnerów Innova Capital. Wcześniej pełniła funkcję dyrektora zarządzającego.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Innova Capital: Magdalena Magnuszewska nowym partnerem

PODZIEL SIĘ


Autor: AT

25 kwi 2016 12:19


Magda Magnuszewska z funduszem Innova związana jest od 2004 roku. Zdobywała doświadczenie na rynku private equity, będąc zaangażowaną w liczne projekty, m.in.: Mercor, Meritum Bank, Libet, GTS/Benestra, Emitel i WP. Obecnie koncentruje się na inwestycjach z rynku nowych technologii oraz rynku online.

Najnowszą transakcją Magnuszewskiej w tym właśnie sektorze jest inwestycja w grupę Netsprint - polskiego lidera marketingu technologicznego i big data. Odpowiedzialna jest także za zespół i zarządzanie talentami w funduszu.

- Przez ostatnich kilkanaście miesięcy udowodniliśmy, że Innova jest jednym z najbardziej aktywnych graczy na rynku private equity w CEE, a nasze najnowsze inwestycje, m.in. w Grupę NetSprint potwierdzają, że dobrze rozumiemy zmiany zachodzące w ramach cyfryzacji gospodarki. Dlatego jest mi szczególnie miło, że będę mogła kontynuować naszą politykę inwestycyjną w tym obszarze - komentuje Magdalena Magnuszewska, partner w Innova Capital.

- Jesteśmy dumni, że Magda dołączyła do grona Partnerów w Innova Capital. Dzięki zaangażowaniu w wiele udanych inwestycji takich jak ostatnio Benestra, Wirtualna Polska czy Netsprint, Magda zdobyła unikalne doświadczenie, które będzie wykorzystywać w kolejnych transakcjach, koncentrując się na sektorze TMT – mówi Andrzej Bartos, partner zarządzający, Innova Capital.

- Osobiście bardzo cieszę się z decyzji o awansie Magdaleny. Magda jest z nami od 12 lat i jest to kolejny etap jej kariery zawodowej w naszym zespole. Jestem przekonany, że powierzyliśmy to zadanie niezwykle kompetentnej i doświadczonej osobie – komentuje Krzysztof Kulig, partner zarządzający, Innova Capital.

- Bardzo się cieszymy, że Magda dołączyła do grona Partnerów Innova. Głębokie i wszechstronne doświadczenie Magdy z pewnością będzie procentowało w wielu kolejnych udanych transakcjach – dodaje Leszek Muzyczyszyn, partner w Innova Capital.

Innova Capital należy do funduszy private equity inwestujących w segmencie średnich przedsiębiorstw. Od momentu rozpoczęcia działalności w 1994 r. do chwili obecnej fundusz Innova Capital zainwestował ponad 650 mln EUR w 45 przedsiębiorstw działających w 10 krajach regionu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.