Igor Ostachowicz w zarządzie PKN Orlen

Rada Nadzorcza PKN Orlen na posiedzeniu w dniu 24 września 2014 roku powołała Igora Ostachowicza na stanowisko członka zarządu.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Igor Ostachowicz w zarządzie PKN Orlen

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

24 wrz 2014 19:58


Igor Ostachowicz został powołany na wniosek Ministra Skarbu Państwa. Obejmie funkcję członka zarządu ds. korporacyjnych i komunikacji i będzie odpowiedzialny za działania w zakresie komunikacji korporacyjnej, sprawy „public affairs”, w tym związane z obecnością koncernu na rynkach zagranicznych, pozyskiwanie funduszy rozwojowych, w tym funduszy unijnych, a także za kwestie związane z bezpieczeństwem energetycznym.

Igor Ostachowicz jest absolwentem stosunków międzynarodowych na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie komunikacji społecznej, relacji międzynarodowych oraz zarządzania wizerunkiem.

Od 2007 roku pełnił funkcję Podsekretarza Stanu, a od roku 2010 Sekretarza Stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów odpowiedzialnego za komunikację społeczną. Wcześniej, był dyrektorem departamentu marketingu w PGE, a także doradcą Ministra w Ministerstwie Rozwoju Regionalnego.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.