wnp.pl

Hervé Boyer dyrektorem w Nexteer Automotive

0 0
Hervé Boyer dyrektorem w Nexteer Automotive
Hervé Boyer, nowy dyrektor Nexteer Automotive na region Europy i Ameryki Południowej. (Fot. mat. pras.)

Koncern motoryzacyjny Nexteer Automotive powołał Hervégo Boyera na stanowisko dyrektora na region Europy i Ameryki Południowej.

Hervé Boyer dołączył do zespołu Nexteer jako dyrektor operacyjny na region Europy i Ameryki Południowej oraz członek Nexteer Global Strategic Council. Jednocześnie będzie pełnił funkcję jednego z globalnych wiceprezesów koncernu.

Będzie odpowiedzialny za rozwój znajdujących się w Gliwicach oraz Tychach polskich zakładów Nexteer Automotive, zatrudniających obecnie łącznie niemal 1500 osób.

Hervé Boyer zdobywał doświadczenie w zakresie sprzedaży, zarządzania linią produktów oraz zarządzania produkcją w Faurecia Group. Obejmował również stanowiska prezesa i dyrektora generalnego w Ameryce Północnej w Faurecia Interior Systems. Ostatnio pełnił funkcję wiceprezesa wykonawczego grupy NBHX, jednego z liderów w produkcji wnętrz dla branży automotive.

Uzyskał tytuł inżyniera w Ecole Centrale de Nantes oraz certyfikat z zaawansowanych programów zarządzania w Harvard Business School i INSEAD.

Cały artykuł czytaj tutaj.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (1)

  • Może nowy dyrektor spowoduje że Nexteer Automotive Poland sp. z o.o zacznie szanować polskie prawo. Bo do tej pory wymuszały to na Nexteer Automotive Poland sądy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.