wnp.pl

Harald Scherleitner szefem Fronius Perfect Welding

0 0
Harald Scherleitner szefem Fronius Perfect Welding
Harald Scherleitner (fot.mat.pras.)

Zmiana w kierownictwie spółki Fronius International GmbH: Harald Scherleitner zaczął pełnić funkcję szefa działu spawalnictwa, zastępując tym samym Wolfganga Lattnera, który od 2017 roku po 41 latach pracy przechodzi na emeryturę.

Dla Haralda Scherleitnera (37 l.) nie jest to debiut na stanowisku kierowniczym. Jest zatrudniony w firmie od 1994 roku, przy czym przez ostatnie osiem lat kierował działem systemów ładowania akumulatorów. Swoją karierę Scherleitner zaczynał w dziale spawalnictwa jako Area Sales Manager na Europę i Amerykę Łacińską. Pełniąc tę funkcję uczestniczył między innymi w tworzeniu spółek zależnych firmy Fronius w Meksyku i Brazylii.

- Trzeba dalej rozwijać naszą pozycję na globalnym rynku. Musimy skoncentrować się na naszych klientach i ich aplikacjach. Głównym celem wszystkich naszych działań i naszego rozwoju powinna być redukcja kosztów ponoszonych przez klientów - twierdzi Harald Scherleitner.

Jego następcą w dziale Perfect Charging zostanie Patrick Gojer, który ostatnio kierował oddziałem firmy Fronius w Wielkiej Brytanii.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.