Hans Sjöström dyrektorem ds. rynku samochodowych części zamiennych w SKF

Firma SKF ogłosiła, że Hans Sjöström został mianowany nowym globalnym dyrektorem jednostki organizacyjnej grupy ds. rynku samochodowych części zamiennych.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Hans Sjöström dyrektorem ds. rynku samochodowych części zamiennych w SKF

PODZIEL SIĘ


Autor: WNP.pl (AG)

wnp.pl

16 cze 2015 13:40


Sjöström zastąpi Christera Cedervalla, który będzie odtąd piastował stanowisko dyrektora jednostki SKF ds. usług logistycznych i łańcucha popytu rynku przemysłowego.

Sjöström pracuje w SKF od 18 lat. Pełnił w tym czasie m.in. funkcje dyrektora jednostki Grupy ds. marketingu i rozwoju działalności na rynku motoryzacyjnym, dyrektora ds. doradztwa biznesowego i kierownika ds. łożysk z powłoką. Sjöström posiada doświadczenie zawodowe w sektorze motoryzacyjnym. Zakres jego specjalizacji, pogłębianej w takich przedsiębiorstwach jak Tenneco Automotive, Finnveden Metal Structures i SKF, obejmuje badania i rozwój, marketing i sprzedaż, technologię i zarządzanie procesami.

Zmiana weszła w życie 1 maja br. Piastując nowe stanowisko, Sjöström będzie w dalszym ciągu pracował w Göteborgu i podlegał Stephanowi Le-Mounierowi, dyrektorowi jednostki SKF ds. rynku motoryzacyjnego.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.