Grzegorz Minczanowski znów prezesem ZM Henryk Kania

Nowym prezesem Zakładów Mięsnych Henryk Kania został dotychczasowy wiceprezes ds. finansowych Grzegorz Minczanowski, który pełnił funkcję prezesa także w okresie od sierpnia 2013 r. do maja 2014 roku.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Grzegorz Minczanowski znów prezesem ZM Henryk Kania

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

15 paź 2014 10:57


Jak podała spółka w komunikacie, producent wyrobów wędliniarskich wprowadził nową strukturę wewnętrzną opartą na podziałach kompetencyjnych w ramach zarządu.

Stanowisko prezesa objął dotychczasowy wiceprezes ds. finansowych Grzegorz Minczanowski. Był on już jednak wcześniej prezesem zakładu, dokładnie w okresie od sierpnia 2013 roku do maja 2014 roku.

Dotychczasowy prezes, Henryk Kania będzie doradcą nowego, czteroosobowego zarządu, który tworzą: Grzegorz Minczanowski, Piotr Wiewióra, Beata Korab-Białobrzeska, Dominika Rąba.

- Naszym głównym celem było zbudowanie profesjonalnych struktur wewnętrznych, opartych na obszarach kompetencyjnych. Prace przygotowawcze do tej zmiany prowadziliśmy ponad rok. Obecnie będę mógł skupić się na kwestiach strategicznych dla spółki oraz umacnianiu relacji z kluczowymi partnerami - powiedział Henryk Kania, cytowany w komunikacie.

- Kierowanie firmą powierzam profesjonaliście od lat związanemu z naszą firmą i doskonale znającemu branżę, w której działamy. Jestem przekonany, że zarząd w obecnym składzie poprowadzi firmę do kolejnych sukcesów - dodał.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.