Grzegorz Minczanowski znów prezesem ZM Henryk Kania

0 0
Grzegorz Minczanowski znów prezesem ZM Henryk Kania
fot. portalspożywczy.pl

Nowym prezesem Zakładów Mięsnych Henryk Kania został dotychczasowy wiceprezes ds. finansowych Grzegorz Minczanowski, który pełnił funkcję prezesa także w okresie od sierpnia 2013 r. do maja 2014 roku.

Jak podała spółka w komunikacie, producent wyrobów wędliniarskich wprowadził nową strukturę wewnętrzną opartą na podziałach kompetencyjnych w ramach zarządu.

Stanowisko prezesa objął dotychczasowy wiceprezes ds. finansowych Grzegorz Minczanowski. Był on już jednak wcześniej prezesem zakładu, dokładnie w okresie od sierpnia 2013 roku do maja 2014 roku.

Dotychczasowy prezes, Henryk Kania będzie doradcą nowego, czteroosobowego zarządu, który tworzą: Grzegorz Minczanowski, Piotr Wiewióra, Beata Korab-Białobrzeska, Dominika Rąba.

- Naszym głównym celem było zbudowanie profesjonalnych struktur wewnętrznych, opartych na obszarach kompetencyjnych. Prace przygotowawcze do tej zmiany prowadziliśmy ponad rok. Obecnie będę mógł skupić się na kwestiach strategicznych dla spółki oraz umacnianiu relacji z kluczowymi partnerami - powiedział Henryk Kania, cytowany w komunikacie.

- Kierowanie firmą powierzam profesjonaliście od lat związanemu z naszą firmą i doskonale znającemu branżę, w której działamy. Jestem przekonany, że zarząd w obecnym składzie poprowadzi firmę do kolejnych sukcesów - dodał.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.