Grzegorz Maj dyrektorem ds. innowacji w Eneris

Do zespołu Eneris Ochrona Środowiska dołączył Grzegorz Maj, który objął stanowisko dyrektora ds. innowacji i realizacji inwestycji. Będzie odpowiedzialny za wdrażanie nowych technologii z zakresu ochrony środowiska oraz przygotowywanie i realizację projektów inżynieryjnych.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Grzegorz Maj dyrektorem ds. innowacji w Eneris

PODZIEL SIĘ


Autor: JP

28 wrz 2015 13:21


Grzegorz Maj jest doświadczonym inżynierem i managerem, mającym szerokie doświadczenie w realizacji złożonych inwestycji budowlanych w zakresie ochrony środowiska. Brał udział w tworzeniu i kierowaniu konsorcjami realizującymi największe w Polsce oczyszczalnie ścieków komunalnych oraz spalarnie osadów – Łódzką GOŚ oraz warszawską Czajkę.

Był również odpowiedzialny za budowę, rozbudowę i modernizację oczyszczalni ścieków m.in. w Pruszkowie, Sosnowcu, Babicach oraz Lublinie. W Oławie odpowiadał za przygotowanie do realizacji instalacji metanizacji biofrakcji z odpadów komunalnych.

Dyrektora ds. innowacji i realizacji inwestycji

- Zgadzam się w stu procentach z hasłem Eneris: "Innowacje chroniące środowisko". Wierzę, że nadeszła pora, aby w Polsce chronić środowisko w sposób nowoczesny, mądry i perspektywiczny - mówi Grzegorz Maj.

- Cieszę się, że moje doświadczenie zdobywane w firmach inżynieryjnych i budowlanych będzie mogło być wykorzystane w szerszej perspektywie. To dla mnie również możliwość współtworzenia polskiej eko-marki, jaką jest Eneris - dodaje.

Grzegorz Maj obejmował kluczowe stanowiska operacyjne w firmach realizujących w Polsce inwestycje inżynieryjne i budowlane: Warbud, PORR, NCC Polska. Był członkiem zarządu w Vinci Environnement Polska. Należy do Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa. Ukończył wydział inżynierii lądowej Politechniki Warszawskiej na kierunku teoria konstrukcji oraz studia podyplomowe na SGH „Zarządzanie przedsiębiorstwem w warunkach nowej ekonomii”

Eneris to to polska firma specjalizująca się w budowie oraz eksploatacji infrastruktury z zakresu gospodarki wodno-ściekowej, surowcowej oraz energetyki niskoemisyjnej.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.